Buradasınız: Anasayfa » Rock » Karnaval » Joytürk Rock

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Joytürk Rock

joytürk rock

joytürk rock

Joytürk Rock Hakkında Bilgiler

Joytürk Rock, Karnaval dahilinde yayın yapan bir internet radyosudur. Radyo kanalı biz dinleyenlerine Türkçe rock şarkılar çalmaktadır. Yeni bir oluşum olan Joytürk Rock radyo, hem online hemde canlı dinlenebilmektedir. Türkiye’de Türkçe rock bazlı radyo kanallarının sayısı oldukça azdır. Bu durumun farkında olan Karnaval Türkiye’de bu eksikliği gidermek ve rock severlere kesintisiz bir yayın hizmeti vermek adına bu radyo kanalını kısa süre önce biz dinleyenlerin hizmetine sunmuştur.

Tecrübeli ve deneyimli altyapısı ile rock radyoları arasına hızlı bir geçiş yapan Radyo Joytürk Rock Fm, birçok rock dinleyicisi tarafından vazgeçilmezler arasına dahil edilmiştir. Daima güncel bir arşiv ile karşımıza çıkan radyo kanalı, dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışında yer vermektedir.

Özellikle gençlerin büyük bir ilgisi ile karşılaşan ve online radyo dinleyen kitle tarafından kısa süre içerisinde benimsenen bu radyo kanalı, şimdiden kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi elde etmiş durumdadır. Geçen zamanla birlikte kendini geliştiren ve biz radyo dinleyenlere keyifli dakikalar sunmak adına çalışmalarda bulunan bu radyo kanalına yayın hayatında başarılar dileriz. Bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz.

Joytürk Rock Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyoyu sitemiz “https://radyodinlesem.net/joyturk-rock/” bağlantı adresinden dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!