Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Kahta Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kahta Fm

Kahta Fm

Kahta Fm

Kahta Fm Hakkında Bilgiler

Adıyaman üzerinden yayın yapan Kahta Fm dinleyenlerine yöresel halk türküleri ve yer yer slow şarkılar çalmaktadır. Yöresel Halk Türkülerinin günümüzde popülaritesini arttırması ile birlikte bu dalda açılan radyo kanallarıda beraberinde gelmiştir. Fakat açılan radyo kanalları türkü dalında dinleyicinin isteklerini karşılamamakla birlikte dinleyicisini sıkıntıya sokan ve radyo dinleme dalında dinleyenine herhangi bir hizmet vermemektedir.

Tüm bunların aksine Radyo Kahta Fm ise tamamen dinleyici odaklı yayını ile dinleyenlerine sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Canlı radyo ve radyo dinleme dalında yaptığı yayının karşılığınıda alan radyo kanalı tüm Türkiye tarafından benimsenip sevilmektedir. Sizlerde bu başarılı radyo kanalını canlı ve online olarak dinlemek istiyorsanız radyo sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

Kahta Fm Frekans Bilgileri

Adıyaman : 96.7 frekansı üzerinden radyoyu canlı dinleyebilirsiniz. Frekans üzerinden radyoyu takip edemeyenler internet bağlantısı ile sitemiz üzerinden radyo kanalını diledikleri heralan üzerinden online dinleyebilirler.

Kahta Fm İletişim Bilgileri

Girne Mah. Mustafa Kemal Cad. 8 nolu Sokak Kat:3 No:3
Kahta / Adıyaman / 02400 / Turkey

KAHTAFM yaz, bir boşluk bırak MESAJINI yaz, 3834′e gönder

Radyo kanalına yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilir. Görüşlerinizi iletebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!