Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Karadeniz Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Karadeniz Fm

Karadeniz Fm

Karadeniz Fm

Karadeniz Fm

Radyonun, yayın formatı; yöresel karadeniz şarkıları, Türk Sanat Müziği, Arabesk Fantazi, Türkçe Pop gibi müzik türlerinde yayın yapan ve geniş kitlelere hitap eden bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı 1994 yılından itibaren faliyette olan başarılı bir radyo kanalıdır. Karadeniz Fm aynı zamanda karadeniz müziklerine yer veren radyo kanalları arasında yayına başladığı tarihten buyana ilk sırada olup, bu başarısını istikrarlı bir şekilde günümüze kadar getirebilmiştir. Radyo kanalı, İstanbul’da dinlenme (Ulusal-Bölgesel-Yerel ) oranı ortalamasıyla ilk 10 radyo arasında olmakla birlikte bölgesel olarakda 3.sırada yer almaktadır. Radyo Karadeniz Fm‘e bu başarıyı getiren şüphesiz kaliteli ve özverili yayın akışı ve dinleyicilerine olan ilgi ve alakaları gelmektedir. Karadeniz şarkılarına gönül vermiş olan radyo dinleyicilerinin kaçırmayacağı daha doğrusu kaçıramayacağı müptelası olacağı bir radyo kanalıdır.
Ayrıca radyo kanalı Ulusal çapta yayın yapan birçok radyo kanalınıda geride bırakmış bir radyo kanalıdır. Sizlerde bu özveriye ve disipline sahip olan radyo kanalı Radyo Karadeniz Fm’i dinlemek ve takip etmek için radyo sitemiz radyodinlesem.net‘u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Karadeniz Fm Frekans Bilgileri

Karadeniz Fm, 98.2 frekansı üzerinden İstanbul’dan canlı olarak dinleyebilirsiniz. İstanbul dışında olan ve 98.2 frekansından verim alamayan radyo dinleyicileri ise internet üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilir ve takip edebilirler. Umarız bu başarılı radyo kanalı kısa süre zarfında birçok ilde karasal yayın elde ederek dinleyicilerini sevindirecektir.

Karadeniz Fm İletişim Bilgileri

Radyo resmi internet sayfası: https://www.karadenizfm.com.tr
Telefon : 0212 212 41 00
Fax 0212 212 05 04
E-Mail : [email protected]
Karadeniz Fm‘e ulaşmak isteyen radyo dinleyicileri yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek görüşi öneri ve şikayetlerini iletebilirler. Sizlerde Karadeniz şarkılarına gönül verdiyseniz doğru yerdesiniz. Karadeniz Fm ile Karadeniz şarkılarına doyacaksınız

İletişim Adresleri ve Frekansları!