Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Karadeniz Yaylaları

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Karadeniz Yaylaları

Karadeniz Yaylaları

Karadeniz Yaylaları

Karadeniz Yaylaları Hakkında Bilgiler

Mood Fm’ in çatısı altında faaliyet gösteren Mood Karadeniz Yaylaları coşkunun ve hüznün tavan yaptığı bir radyo. Karadeniz’ in o eşsiz ezgilerine yer ver verilen bu moodda ; kah dakikalarca horon tepiyor, kah hüznün dibine vuruyorsunuz.

Günümüzde, özellikle dizi ve filmlerin etkisiyle, Karadeniz kültürüne artan ilgi Karadeniz müziklerini de dinlenilir kılıyor. Sıcak kanlı, sevecen, komik yanları ile tanıdığımız Karadeniz insanını kemençe sesinde buluyor ; horon havasında adeta onlardan biri oluyorsunuz. Öte yandan gözü pekliği, sevdalıkları, mertlikleri ile de bildiğimiz bu insanların isyanlarına da ortak oluyorsunuz. Fırtına Deresi’ ne derdini yanan, geçit vermeyen Zigana’ ya isyanını anlatan bir havaya giriyorsunuz.

Yeşilin ve mavinin; güleryüz ve asabiyetin; kararlılığın ve kararsızlığın doğasına götürüyor Mood: Karardeniz Yaylaları sizi. Dinlemeye başlayınca doyamayacağınız o eşsiz mırıltılara, en kaliteli erişim imkanı bu mood ile çok kolay.
Aynı anda hem hoyrat bir delikanlı hem de dingin bir ihtiyar olmanıza olanak sağlayan bu kanal, dinleyicilerine online bağlantının olduğu her yerden sesleniyor. Size ise sadece moodunuza göre hareket etmek kalıyor. Aynı türde yayın yapan bir başka kanalıda Türkü Radyo’dur. Bağlantı adresini takip ederek Türkü Radyo‘yuda canlı dinleyebilirsiniz.

Karadeniz Yaylaları Frekans Bilgileri

Radyo sadece internet üzerinden online olarak dinlenebilmektedir.

Karadeniz Yaylaları İletişim Bilgileri

Posta: [email protected]
Sosyal Medya
Facebook: https://www.facebook.com/moodfmcom
Twitter: https://twitter.com/moodfmcom
Mood Fm Karadeniz Yaylaları’na yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!