Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadenizin Sesi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Karadenizin Sesi

Karadenizin Sesi

Karadenizin Sesi

Karadenizin Sesi

Karadenizin Sesi Radyosu 1 Nisan 2002 yılında, yayın hayatına karadeniz radyoları dalında adım atmıştır. Radyo Karadeniz şarkılarını Marmara Bölgesinde dinleyenlerine duyurmaktadır. Yöresel radyo kanallarının az sayıda olması radyo kanalını harekete geçirmiş, ve Marmara Bölgesinde bu denli kaliteli ve Karadenizin mükemmel şarkılarını dinleyenlerine ulaştırmıştır. Radyo yayın çizgisini bozmadan emin adımlar ile ilerlemiş ve hergeçen gün dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek adına elinden geldiğince çalışmalarını sürdürmüştür. Karadenizin Sesi, Karadenize ait örf, adet, gelenek ve göreneklerin yanısıra Anadolu’nun sıcak ve samimi duygularını radyo dinleyenlerine sunmuştur. Karadeniz şarkılarını canlı canlı dinlemek ve keyfini sürmek için radyo kanalını takip etmeniz yeterlidir. Bu samimi ve içten radyo kanalını dinlemek için radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Karadenizin Sesi Frekans Bilgileri

93.3 frekansından Marmara Bölgesi sınırları içerisinde radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Marmara Bölgesi dışında olan radyo dinleyicileri ise, radyo kanalını internet üzerinden online olarak dinleyebilirler.

Karadenizin Sesi İletişim Bilgileri

[email protected]
KDS YAZ BOŞLUK BIRAK MESAJINI 3929 ‘A GÖNDER ŞARKINI DİNLE!
CANLI YAYIN 0212 580 00 61
0212 599 13 13
Radyo resmi internet sayfası: www.karadenizinsesiradyosu.com/‎
Karadenizin Sesi radyosuna istekde bulunmak ve görüş, öneri, şikayetlerinizi iletmek için yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanmanız yeterlidir. Karadeniz Bölgesinin en sevilen ve en tutulan şarkılarını canlı canlı dinleyebileceğiniz bu radyo kanalında keyifli dakikalar sizi bekliyor. Karadenizin Sesi radyosu Karadeniz Bölgesinin en sevilen radyo kanalı

İletişim Adresleri ve Frekansları!