Buradasınız: Anasayfa » Dini » Katre Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Katre Fm

Katre Fm

Katre Fm

Katre Fm Hakkında Bilgiler

Katre Fm, dini konular üzerinden radyo yayıncılığı gerçekleştiren bir online radyo kanalıdır. Bu kanalda günün her anı İslam dinine ilişkin birbirinden özel ilahiler, sohbetler, Hadis-i Şerif’ler , Kur’ân’ı Kerim ayetleri paylaşılmaktadır.
Online arenanın İslamiyet’i tanıtmayı ve tanımayı amaçlayan özel ve nadide radyo kanalları arasında yer alan Katre Fm, kısa bir süre önce kurulmuş genç bir radyo kanalıdır. Henüz yeni kurulan bir radyo kanalı olmasın karşın kısa zamanda ciddi bir yol kat etmiş ve dini tematik radyo yayınları gerçekleştiren diğer pek çok radyo kanalı arasından sıyrılmayı başarabilmiştir.

Katre Fm, günün her saatinde tüm Müslüman alemine hitap eden çok yönlü radyo programları içeren son derece nezih yayınlar gerçekleştiren bir radyo kanalıdır. Radyo Katre Fm bünyesinde yer alan bir birinden özel ve önemli programcılar, alimler vesilesi ile değerli radyo severler doğru bir şekilde bilgilendirilmekte, İslam dinine geniş ve objektif bir pencereden bakılması olanaklı kılınmaktadır.

İngilizce, Rusça, Hindistan Urduca, Arapça ve Türkçe içerikli internet sitesi paylaşımları ile de Müslümanlığa gönül vermiş, İslam dinini tanımak ve yaşamak isteyen pek çok kesime de hitap eden yapısı sayesinde her an daha da büyüyüp gelişen bu internet radyosu arkasına aldığı dinleyici kitlesi ile göz doldurmaktadır. Dinleyenlerinden gelen soruları büyük bir titizlikle cevaplayan, dinleyicilerin istekleri doğrultusunda paylaşımlar yapmaya özen gösteren Radyo Katre Fm, bu ikili etkileşim sayesinde uzun yıllar online radyoculukta yer edecek konumda yer alıyor.

Canlı radyo dinleme imkanı sayesinde Dünya’ nın her yerinden erişim imkanı bulunan bu dini tematik konulu radyo kanalına internet sitemiz üzerinden her an her dakika ulaşmanız mümkün. İslamiyet’e gönül vermiş veya İslam dinini yakından tanımak isteyen herkese hitap eden yayınları sayesinde sıkılmadan, keyif alarak takip edebileceğiniz bu radyo kanalında ruhunuzu dinlendirecek içerikler sizleri aydınlatmak için bekliyor. 7 gün 24 saat dini tematik yayınlara erişebileceğiniz sitemizde alternatif daha pek çok dini radyo kanalına da erişim olanağınız mevcut.” Dini” kategorisi başlığı altında Ümmetin Radyosu, Bayram Fm, Radyo Fıkıh bunlardan bir kaçı… Keyifli dinlemeler.

Katre Fm Frekans Bilgileri

Radyo Katre Fm’in frekansı yoktur. Radyo kanalını internet üzerinden sitemiz https://radyodinlesem.net/katre-fm/ bağlantı adresinden online dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!