Buradasınız: Anasayfa » Slow » Kay Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kay Radyo

Kay Radyo

Kay Radyo

Kay Radyo Hakkında Bilgiler

Kay Radyo, 94.2 Mhz yayın frekansı ile Kayseri ili üzerinden yerel olarak yayınlar gerçekleştiren bir radyo kanalıdır. Kay Radyo, Türkçe pop ve Türkçe slow tarzda müzik eserleri çalmaktadır. Ulusal yayın ağı mevcut değildir. Sadece Kayseri ili ve çevre illerden yayınlar yapmaktadır. 1994 yılından bu yana radyoculuk alanında faaliyet göstermektedir.
Kay Radyo’nun kulakların pasını silen yayın akışı:

**HER TELDEN**(CANLI)
GÜN:P.TESİ,SALI,ÇRŞ,PRŞ,CUMA
SAAT:09.00-12-00 ARASI
SELDA AVCI İLE;
** HER TELDEN **(CANLI)
GÜN:PTESİ,SALI,ÇRŞ,PRŞ,CUMA,
SAAT:12.00-14.00 ARASI
POP MÜZİK KARMA (HAREKETLİ);
** OTO YAYIN **
GÜN:PTESİ,SALI,ÇRŞ,PRŞ,CUMA,
SAAT:12.00-14.00 ARASI
POP MÜZİK KARMA (HAREKETLİ);
GÜN:PTESİ,SALI,ÇRŞ,PRŞ,CUMA,
SAAT:16.00-17.00 ARASI
HÜSEYİN KESKİN’İN HAZIRLAYIP SUNDUĞU PROĞRAMDA BİR SANATÇININ 5 ŞARKISININ ARDARDA YAYINLANMASINDAN OLUŞUYOR.

** 5’te 5 **(CANLI)
Yayın akışı ile dinleyenlere keyifli dakikalar sunan Kay Radyo, dinleyici odaklı bir radyo kanalı olarak dikkat çekiyor. Radyo kanalı, internet sitesi ve sosyal medya ağları sayesinde dinleyenlerinden gelen istek parçaları değerlendiriyor ve radyonuzda duymak istediğiniz müzik eserlerini sizlere ulaştırıyor.

Türkçe pop ve Türkçe slow müziğe dair en yeni, en hit şarkıları aralıksız dinleyebileceğiniz Kay Radyo’ da ritim bir an olsun bile düşmüyor. Birbirinden güzel ve birbirinden özel radyo programları sayesinde kaliteli bir yayın akışı Kayseri’ nin bu çok sevilen kanalında 7 gün 24 saat siz dinleyenleri ile buluşuyor.
İnternet sitesi vasıtasıyla ve radyo yayınlarıyla özellikle yerel haberlere değinen Kay Radyo, günün gelişen haber başlıklarını objektif bir bakış açısıyla aktaran bir yapıya sahip.

Canlı yayın bağlantıları ve sosyal medya mecrası sayesinde kesintisiz müziğe, kesintisiz istek yapabileceğiniz bu yerel radyoda sadece Kayserili dinleyenler değil, Kayseri ili çevresinde yerleşik dinleyenler de keyifli dakikalar geçiriyor. Dilediğiniz Türkçe pop ve Türkçe slow şarkıları tek tıkla duyabileceğiniz, tarafsız, kaliteli bir yayıncılıkla keyifli ve huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.
Online radyo dinleme olanağı sayesinde sadece Kayseri ile sınırlı kalmayan yayıncılık olanağı sayesinde bu keyifli radyoyu her an her dakika dinleyebilirsiniz. Keyifli programların büyüsüne kapılmak, farklı bir radyo keşfetmek için siz de Kay Fm’ yi takip edebilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Kay Radyo Frekans Bilgileri

94.2 frekansından Kayseri ili ve çevrelerinde Kay Radyo’yu canlı dinleyebilirsiniz.

Kay Radyo iletişim Bilgileri

E-Mail:[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!