Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Keşan Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Keşan Fm

Keşan Fm

Keşan Fm

Keşan Fm Hakkında Bilgiler

Keşan Fm, 88.5 Mhz yayın frekansı ile yöresel radyo yayınları yapan bir kanaldır. Radyo kanalı, Edirne’ nin Keşan ilçesinden adını almaktadır. Radyo kanalı, ulusal arenada radyo yayınları yapmamaktadır. İnternet üzerinden kesintisiz radyo dinleme imkanı sunan Keşan Fm, Edirneli radyo dinleyicisinin severek dinlediği bir radyo kanalı olarak sektöründe yer ediyor.
Türkçe pop müzik ve Türkçe slow müzik tarzında yayınlar yapan bu yerel radyo kanalı, en güzel ve en özel şarkılarla dinleyicilerinin kulaklarının pasını siliyor. Hemen hemen her yaş grubundan dinleyicisi bulunan bu kanal, deyim yerindeyse her nabza göre şerbet veriyor.

Edirneli radyo severlerin günün her saati kesintisiz dinleyebildiği Keşan Fm, günden güne büyüyen yapısı ile dikkat çekiyor. Kendini “Sevginin ve güzelliğin sesi” olarak tanımlayan radyo kanalı, rakipleri arasına özgün içerikleri ile kolayca ayırt edilebiliyor. 1993 yılının Şubat ayından bu yana radyoculuk mecrasında yer eden radyo kanlı, kurucu yöneticisi Yılmaz Özkaya’ nın büyük özverisi sayesinde günümüze kadar gelmeyi başarabilmiş ve sevilen bir radyo kanalı olmuştur.
Geniş bir program akışı sunan Keşan Fm, Pazartesi günleri aşağıdaki gibi bir radyo yayını gerçekleştirmektedir.

Radyo Keşan Fm Pazartesi Yayın Akışı
24 Saat – Doğru Frekansta Kaliteli Müzik…
Arif Güven Show Time
10.00 – 13.00 – Arif Güven Show Time
Müziğin Özü
16.00 – 18.00 – Müziğin Özü
Yerel Haber Bülteni
11.00 – 14.00 – 17.00 – 21.00 – Yerel Haber Bülteni

Osman Coşkun, Kamil Bilici, Uğur Çalbay, Arif Güven, Gözde Hamarat gibi birbirinden başarılı radyocular ile yayınlar gerçekleştiren bu sevilen radyo kanalı, internet ağı üzerinden kesintisiz müzik yayınları yapmaktadır. Sadece yerel bir radyo olmanın çok ötesi yayınları ile gönüllerde yer eden bu eşsiz kanalı sitemiz üzerinden Yerel Radyolar Kategorinden online olarak takip edebilir, bizlere Radyo Keşan Fm hakkında görüş bildirebilirsiniz. Ayrıca, radyo kanalına sosyal medya üzerinden de erişebilir, radyo kanalının SMS istek hattını kullanarak, bu radyoya en sevdiğiniz parçanın çalınması için talep bırakabilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Keşan Fm Frekans Bilgileri

Edirne: 88.5 frekansı üzerinden Radyo Keşan’ı canlı dinleyebilirsiniz.

Keşan Fm İletişim Bilgileri

Adres: HASTANE CD. NO:24 Keşan/EDİRNE
Tel: (0 284) 715 07 17 – 714 72 86
Fax: 0284 714 74 62
E-mail: [email protected][email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!