Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Keskin Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Keskin Fm

Keskin Fm

Keskin Fm

Keskin Fm

Keskin Fm, Kırıkkale ili Keskin ilçesinde 1994 yılının Aralık ayında amatör bir radyo olarak yayın yaşamına gözlerini açmıştır. Radyo yayın yaşamına adım attığı tarihte, amatör bir şekilde başlamış sonralarında ise dinleyenlerinden gelen yoğun ilgi üzere radyo kanalı, 1995 yılında Mehmet Gençay RTÜK’e başvurarak, radyo kanalı yasal olarak yayın yaşamına devam etmiştir. Radyo Kırıkkale üzerinden 102.1 frekansından canlı yayın yapmaya başlamıştır. İlerleyen zaman ve gelişen teknoloji ile birlikte radyo kanalı cd yayınından bilgisayarlı yayına geçmiştir.

Keskin Fm, daima yenilikçi ve yeniliğin peşinde koşan bir radyo kanalı olmuştur. Bu düşünceler radyo kanalına beraberinde başarıyı getirmiştir. Şuanlarda ise başta Kırıkkale olmak üzere Türkiye’nin sevilen sayılan bir radyo kanalı olmuştur. Radyo kanalı giderek penceresini ve bakış açısını genişletmekte, dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek için çaba sarfetmektedir. Keskin Fm, yayın akışında çoğunlukta yöresel halk türküleri çalmakta fakat 24 saatlik yayın diliminde Türkçe’nin her kategorisinde şarkıya yer vermektedir.

Keskin Fm Frekans Bilgileri

102.1 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. 102.1 frekansından verim alamayan radyo dinleyicileri, internet bağlantısı edinerek diledikleri heryerden radyo kanalını online bir şekilde dinleyebilirler.

Keskin Fm İletişim Bilgileri

Adres: Altıntaş Mahallesi Kırıkkale Caddesi No: 5 Keskin/Kırıkkale
Telefon: 0 318 515 21 52
24 saatlik yayın akışında başta yöresel halk türküleri çalan Keskin Fm’e yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!