Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Kırıkkale Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kırıkkale Fm

Kırıkkale Fm

Kırıkkale Fm

Kırıkkale Fm Hakkında

Kırıkkale Fm, 2009 Yılının Nisan ayında kurulan radyo kanalı amatör bir ruhla yayın hayatına başlamış ve ilerleyen zaman ile birlikte profesyonel bir kimlik kazanmıştır.

Radyo kanalı Kırıkkale’nin değerli sanatçılarını siz değerli dinleyenler ile buluşturmaktadır.
Ama Sizlerden Gelen İstekler Doğrultusunda Hedefimizi ve Ufkumuzu Biraz Daha Genişleterek Siz Değerli Dinleyenlerimizi
Canlı Yayınlarla Buluşturma Gayreti İçinde Olacağız, Kırıkkalemizin Değerli Sanatçılarını siz değerli dinleyicilerle buluşturmaktı amacımız
Halk Müziğimizin Eşsiz şarkıları ve Süpriz Sanatçılarla Sizlere En Kaliteli Yayını Sunmak ve kaliteli hizmet için bu radyo kanalındayız.

Umuyoruzki Kırıkkale Fm En Kısa Sürede Sizlerden Aldığı Destekle Hak ettiği yere gelmeyi başaracaktır.Halk müziği dinlemek için arabesk dinlemek için doğru adres bu radyo kanalının frekanslarından geçmektedir.

Kırıkkale FM 24 Saat Kesintisiz Radyo Yayını İstekleri Sohbeti Forumu Haberleri Köşe Yazıları ile Sizlerin hizmetine Sunulmuştur,Unutmayınız ki Bu Site Kurulurken Hiç Bir Ticari Kazanç Düşünülmemiştir sadece siz değerli dinleyicilere Kırıkkale müziklerini arabask ve halk müziklerini doğru bir şekilde dinletme amacı güdülmüştür. Sorunsuz bir şekilde canlı radyo dinleme keyfini sürmek için bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Kırıkkale Fm Frekans Bilgileri

İnternet üzerinden online olarak yayın yapan radyo kanalı, frekans ağına sahip değildir.

Kırıkkale Fm İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Radyo kanalına ulaşmak ve radyo ile ilgili detaylı bilgi almak için radyo kanalının resmi internet sayfasını ziyaret ediniz. Kırıkkale Fm yöresel halk tükülerinin efsane radyosu…

İletişim Adresleri ve Frekansları!