Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Kolaylı Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kolaylı Radyo

Kolaylı Radyo

Kolaylı Radyo

Kolaylı Radyo Hakkında Bilgiler

Kolaylı Radyo, Türkçe pop ve Slow şarkılar ile dinleyenlerine hizmet vermektedir. Afyon bölgesinin en sevilen radyolarından biridir. Kanal sadece dinleyici odaklı bir yayın çizgisine sahiptir. Hiçbir siyasi görüşe sahip olmayan ve çıkan gümdemdeki haberlere öznel bir yaklaşımda bulunmayan sadece dinleyenlerine müzik ziyafeti sunan bir kanaldır.

Oldukça geniş bir arşive sahip olan kanal, yeni çıkan albümlerede yayın akışında yer vermektedir. Daha önce hiçbir yerde kulak misafiri dahi olmadığınız şarkıları bu radyo kanalı aracılığı ile dinleyebileceksiniz. Ege bölgesinin her alanına hizmet vermiş olan kanal Ege bölgesinde bilinir tanınır bir radyodur. Vermiş olduğu hizmet ile günbegün sesini Türkiye’ye duyuran kanal internet radyoculuğu ilede tüm Dünya’da online olarak dinlenebilmektedir. Kolaylı Radyo dinleme ayrıcalığı sizlerde yaşamak ve sevdiklerinize yaşatmak istiyorsanız sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz.

Kolaylı Radyo Frekans Bilgileri

99.1 frekansını takip ederek Afyon ili üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden online olarakda dinleyebilirsiniz.

Kolaylı Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Karaman Mah. Ordu Bulvarı 3. Vakıf İşhanı Kat:6 D: 37 Merkez / AFYONKARAHİSAR
Telefon: 0 272 215 25 66 – 0 533 564 89 14
Email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!