Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Kolej Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kolej Fm

Kolej Fm

Kolej Fm

Kolej Fm Hakkında Bilgiler

Kolej Fm, 1995 yılından bu yana radyo yayını yapan bir kanaldır. Özel radyoculuğun ve online radyoculuğun radyo sektörüne kazandırdığı kanallardandır. Kayseri ‘den yayın yapmaktadır. Yerel bir radyo olma özelliği taşır. 96.9 yayın frekansını kullanmaktadır. Kurucusu Aydın ŞERBETÇİOĞLU’ nun büyük emekleri sayesinde gelişip büyüme olanağı bulmuştur.

Kolej Fm, radyoculukta önemli bir yer teşkil eden RATEM-RADYO TELEVİZYON YAYINCILARI üyesidir.
Müzik ve medya sektörüne dair pek çok haber içerinin de yayın akışında yer aldığı radyo kanalında dinleyicilere müzik dünyasından haberler veriliyor. En son çıkan müzik albümleri, en yeni video klipler, sanatçılara dair biyografik yazılar radyo kanalının internet sitesinde ziyaretçilere ve dinleyenlere özgün ve güncel içerikler sunuyor.

Türkiye’ nin en hit parçalarının çalındığı radyo kanalında, müziğin ritmi Top 10 listesi ile dakika dakika tutuluyor. Sosyal medya mecrası Twitter vesilesiyle de dinleyiciler ile sıkı bir etkileşime gidiliyor. Dinleyicilerin online olarak şarkı isteği yapabilecekleri bu platform ile radyo dinleyicilerini önemsediğini gösteriyor.

Her zaman öğrenmeye, varlığını güçlendirmeye gayret ettiğini belirten Kolej Fm rakiplerinden, çevresinde, dinleyenlerinden beslendiğini altın kurallar listesinde geliyor.
Dinleyicilerine bu denli saygılı ve dinleyenlerini bu denli yüceltici bu kanalı dilediğiniz an erişebilir, kesintisiz müzik keyfine varabilirsiniz. Kayseri’ nin bu seçkin radyosunu online dinleme olanağı ile dinlemek için sitemizi takip edebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Kolej Fm Frekans Bilgileri

96.9 frekansını takip ederek Kayseri ili üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Kolej Fm İletişim Bilgileri

Adres : Serçeönü Mah. Pervane Cad. Gönen İş Merkezi Kat:8 No: 6/23 Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 231 26 47 – 0352 221 17 41
Fax : 0 352 221 28 89
E-Posta : [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!