Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Komedi Fm
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Komedi Fm

Komedi Fm

Komedi Fm

Komedi Fm Hakkında Bilgiler

Komedi Fm, karasal yayın ağı bulunmayan sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılabileceği gibi radyo kanalı komedi tarzında yayınlar yapmakta ve bu yayınlardan olumlu tepkiler almaktadır. Ayrıca bu kanalda; Slow, Arabesk Fantazi ve pop tarzında yayınlar gün boyunca siz dinleyenlerle buluşuyor. Çok yönlü yapısı sayesinde her geçen gün daha da büyüyen radyo kanalı, her türden parçalar ile her demden dinleyiciye seslenmektedir.

Canlı radyo dinlemek için takip edilebilecek en güzel ve en komik radyolardan olan Komedi Fm, internetin en komik radyosu olma özelliği gösteriyor. Bu yönüyle pek çok dinleyiciye, başka kanal aratmayan Komedi Fm, hayran kitlesine hayran ekleyerek giderek büyüyor.
Günlük yaşamın tüm sıkıntısı bir yana atmanıza yardımcı bu komik kanalı canlı yayın dineleme olanağı sağlayan internet ağının olduğu her yerden dinlenebiliyor. Online radyoculuğun bilinen kalıpları ortadan kaldıran yapısı, masrafsız ve zahmetsiz oluşu gibi alternatiflerden dolayı artık çok kullanıldığı, yerel yayın frekansı almanın artık neredeyse çok sınırlı olduğu son zamanlarda radyo Komedi Fm’ de internetin bu veli nimetinden faydalanan en iyi örnek radyolar arasında geliyor.

İnternet üzerinden radyo yayıncılığının sağladığı pek çok avantajın farkına varan, bu bilinci fırsata çeviren bu radyo kanalı, alanının en etkili radyosu olma yolunda hızla ilerliyor. Şimdilik sadece canlı olarak internet bazlı dinlenebilen radyonun yakın zamanda yerel ve ulusal içerikli yayınlar da yapması bekleniyor.
En yeni şarkılara, güncel müzik haberlerine ve gündeme dair konuların da yer aldığı radyo Komedi Fm’ de radyo yayını kesintisiz dinleme imkanınız mevcut.

Kendinden emin yayıncılık yapısı, benimsediği yayıncılık değerleri aracılığı ile günden güne daha çok büyüyen, her geçen gün daha da gelişen, zaman aktıkça klasikleşen yapısı sayesinde güçlü ve köklü bir gelecek vaat eden Komedi Fm’ yi internetin olduğu her yerden, kesintisiz, canlı radyo dinleme olanağı ile dilediğiniz an ve dilediğiniz zamanda bizlere yazabilir. Komedinin en komedisi bu radyo kanalına destek olabilirsiniz.Keyifli dinlemeler.

Komedi Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden dinleyenlerine ulaşmaktadır. Frekansı bulunmamaktadır.

Komedi Fm İletişim Bilgileri

Komedi Fm’e ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!