Buradasınız: Anasayfa » Dini » Konyevi Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Konyevi Radyo

Konyevi Radyo

Konyevi Radyo

Konyevi Radyo Hakkında Bilgiler

Konyevi Radyo “Gönül’leri Rahman’a Yönlendiren Bir Radyo” sloganı ile yayın hayatına adımı atmıştır. Ve radyo yayın hayatı boyunca bu slogan ile başarılı bir şekilde yoluna devam etmiştir. Dini dalda yayını ile seyircisini mes eyleyen istasyon sorunsuz olarak yayım hayatını ilerletmektedir.

Dinleyenlerine ilahi şarkılar, tasavvuf konulu sohbetler dinlettiren radyo kanalı 24 saat kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Dinlerken ruhunuzun dinlendiğini ve iç huzurunuzu yakaladığınızı farkedeceksiniz. Yüzlerce dini radyolar arasında sıyrılarak kendine has ve kendine yakışır bir yayın akışına sahip olan radyo kanalı, yayınlarını tamamen dinleyici odaklı hazırlamaktadır.

Sizlerde Konyevi Radyo dinlemeyi tercih edenlerdenseniz çok şanslısınız demektir. Radyo kanalınız sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online olarak sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Konyevi Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo dinleyenlerine internet üzerinden online olarak ulaşmaktadır. Radyo kanalını dinleyebilmek için internet bağlantısı edinmeniz yeterlidir.

Konyevi Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Topcular Mahallesi Gürbüzler Caddesi no : 9 Eyüp İstanbul 34060
Telefon: 0 212 613 76 66 (pbx)
Faks: 0212 613 76 17
Radyo Genel Yayın Yönetmeni
Kerem Şen
Gsm: 0542 518 19 86
Gsm: 0549 611 19 86
Radyo ile irtibata geçmek isteyen dinleyicilerimiz yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirler. Konyevi Radyo dini radyoların gözde kanalı…

İletişim Adresleri ve Frekansları!