Buradasınız: Anasayfa » Slow » Kral Aşk Radyo
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kral Aşk Radyo

kral aşk radyo

kral aşk radyo

Kral Aşk Radyo Hakkında Bilgiler

Kral Aşk Radyo 2015 yılının son çeyreğinde yayın yaşamına adım atmıştır. Radyo adından da anlaşılacağı üzere, aşk şarkıları çalan bir radyodur. Kral Fm‘in Dijital radyolarından biri olan kanal, sadece internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir. Aşk şarkılarını seven ve güncel aşk şarkılarını dinlemek isteyen herkesin sorunsuz bir şekilde dinleyebileceği bir radyo kanalıdır.

Kral Aşk Radyo, diğer aşk radyolarına nazaran tamamen dinleyici odaklı ve geniş arşivi ile birçok aşk radyosundan sıyrılmaktadır. Kral Fm’in Dijital platformdaki radyo kanallarından sadece biri olan bu radyo şüphesiz en çok dinlenen dijital radyoların başında gelmektedir. Kral Aşk; Kral Fm’in karasal yayını ilede örtüşen bir yayın akışına sahiptir. Aşk dolu akan bir yayın akışı ile sevdiklerinize aşk dolu şarkıları armağan edebilir, sosyal medya üzerinde paylaşımda bulunabilirsiniz.

2016 ve geçmiş yıllara ait tüm aşk şarkıları Kral Aşk ile online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz. Radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Kral Aşk Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanal Dijital bir platformdur. Frekansı yoktur. Radyo kanalını sitemizin https://radyodinlesem.net/kral-ask-radyo/ bağlantı adresini takip ederek internetin olduğu heralanda dinleyebilirsiniz.

Kral Aşk Radyo İletişim Bilgileri

İletişim Adresleri ve Frekansları!