Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Kurd Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kurd Fm

kürd fm

kürd fm

Kurd Fm Hakkında Bilgiler

Kurd Fm, 11 Şubat 2010 tarihinde yayın yaşamına başlayan bir internet radyo kanalıdır. Radyo Kurd Fm, adından da anlaşılabileceği gibi Kürtçe şarkılar çalmaktadır. Yeni yeni gelişmeye başlayan internet radyoculuğun günümüzde pek çok yerel radyo kanalına katkısı olduğu gibi, özgün tarzda müzik içerikleri sunan radyolara da desteği yadsınamaz bir gerçektir.
Kurd Fm, RTÜK tarafından verilen imtiyazlar neticesinde kurulmuş ve sesini Kürtçe müzik severlere duyurmayı başarabilmiş bir internet radyosudur.

Kürt vatandaşların sık sık ve severek dinlediği bu internet radyosu yayın yaşamına başladığı Şubat 2010’dan bu yana daima bir gelişme göstermiş ve günümüze kadar gelmeyi başarabilmiştir. Kürtçe müziğe dair seçkin ve özgün içerikleri yayınlayan bu kanal bu kanal, günün her anında kesintisiz müzik yayınları sayesinde büyük bir ilgi görüyor.
İnternet mecrasında faaliyet göstermesine rağmen, hatırı sayılır bir dinleyici grubuna hitap etmeyi başaran radyo kanalı, dinleyenleri ile yürüttüğü ikili

iletişim ile uzun yıllar sektöründe yer edecek gibi görünüyor. Radyo kanalı, dinleyicilerinden gelen istek mesajları başta olmak üzere, tüm öneri ve şikayetleri büyük bir titizlikle inceliyor.
Kurd Fm gibi Kürtçe müzik yayınları gerçekleştiren bir başka radyo kanalı da Radyo Agır Fm’dir. Agır Fm’ de en sevilen, en güncel Kürtçe müzik eserlerini dinleyenlerine taşıyan seçkin bir radyo kanalıdır. Ulusal ya da yerel olarak yayınlar gerçekleştirmeyen Agır Fm, özellikle Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu

Anadolu Bölgesi halkı tarafından sıkça dinlenen bir internet radyosu olarak alanında yer etmeyi başarıyor.
Online olarak dinlenen ve sadece internet mecrası üzerinden radyo yayıncılığı gerçekleştiren bu iki radyo kanalına internet sitemiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Kesintisiz müzik yayınları sayesinde internetin olduğu her alandan sorunsuz ve kaliteli müzik yayınları gerçekleştiren bu iki kanalda keyif dolu dakikalar siz değerli radyo severleri bekliyor. Siz de Kürtçe müzik dinlemeyi seviyor ve Kürtçe müziğe 7 gün 24 saat aralıksız erişmek istiyorsanız sitemizi takip edebilir, Kurd Fm ve Agır Fm’ ye ilişkin görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı kategoride dinleyenlerine hizmet veren “Dicle Fm“‘ide sayfamız üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Kurd Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını canlı ve online dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!