Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Kuşadası 105 Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Kuşadası 105 Fm

Kuşadası 105 Fm

Kuşadası 105 Fm

Kuşadası 105 Fm Hakkında Bilgiler

Kuşadası 105 Fm , Aydın üzerinden falliyet gösteren bir radyodur. Radyo kanalı 1992 yılında yayın hayatına başlamış ve o günden buyana istikrarlı bir şekilde yayın yapmıştır. Dinleyicisine Türkçe pop şarkılar çalan Kuşadası Fm, sadece internet üzerinden online bir şekilde hizmet vermektedir. Aydın’lıların büyük ilgi ile dinlediği radyo kanalı, Ege bölgesinin sevilen radyolarındandır.

İnternet üzerinden yayın yapması radyo kanalının geniş kitlelere hitap etmesini alıkoyamamıştır. Radyo köklü yapısı ve deneyimli çalışanları ve yöneticileri ile kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi elde etmiştir. Uzun yıllardan buyana faliyet gösteren internet radyosunu bulmak gerçekten zordur. Bu zoru başaran ve herdaim kendini geliştiren Kuşadası 105 Fm, diğer radyo kanallarından farklı bir yapıya sahiptir.

Başarının tesadüf olmadığının altını çizen radyo, dinleyenlerine 24 saat aralıksız yayın yapmaya devam etmektedir. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo kanalı ise Power Türk’dür. Power Türk adlı yazıya tıkladığınız takdirde bu başarılı radyo kanalınıda kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Kuşadası 105 Fm Frekans Bilgileri

Radyoya ait frekans adresi yoktur. Kanal internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.

Kuşadası 105 Fm İletişim Bilgileri

Akdogan Pasaji 2.Kat Kusadasi /AYDIN
Telefon: +90 256 613 00 77 Fax:+90 256 612 28 43 SMS:105 (bosluk) 3929
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!