Buradasınız: Anasayfa » Slow » Lider Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Lider Fm

Lider Fm

Lider Fm

Lider Fm

Lider Fm Adana’dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Sevenlerine 94.1 frekansı üzerinden ulaşmaktadır. Radyo yayın akışında popüler slow şarkılara ve geçmişe damgasını vurmuş slow şarkılara yer vermektedir. Ayrıca radyo kanalı zaman zaman yöresel halk türkülerinede yer vermektedir.Adana’nın en çok dinlenilen radyo kanalları arasındadır. Başta Adana olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde dinleyici kitlesi mevcuttur. Radyo kanalı yayın akışının; seviyeli, türk örf ve adetlerine uygun bir çizgide ilerlemesine özen göstermektedir.

Lider Fm, gönlümüze hitap eden slow şarkıları ile haftanın her günü ve her saati yayın yapmaktadır. Radyo kanalını birçok radyo sitesi üzerinden dinleyebilirsiniz. Fakat sorunsuz kesintisiz bir yayın için sitemiz radyodinlesem.net’u takip etmenizi tavsiye ederiz…

Lider Fm Frekans Bilgileri

94.1 frekansından tüm Adana ve çevrelerinde radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Veya internet bağlantısı edinerek, dilediğiniz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz. Radyo kanalı Türkiye’nin diğer şehirlerinde frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Lider Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalı hakkında iletişim bilgisi elimizde mevcut değildir. Radyo resmi internet sayfasını yenilediği takdirde, buradan gerekli bilgiler sizlere ulaştıralacaktır. Tüm zamanların en popüler slow şarkılarını Lider Fm farkı ile dinlemek isteyenler burayı takip edebilirler.

İletişim Adresleri ve Frekansları!