Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Lokum Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Lokum Fm

Lokum Fm

Lokum Fm

Lokum Fm

Lokum Fm, 10 Ocak 2011 yılında yayın hayatına gözlerini açmıştır. Radyo kanalı yeni yayın tarihine rağmen, Türkiye’nin her şehrinde konuşulan bilinen radyo kanalıdır. Adana ili üzerinden dinleyenlerine Arabesk Fantazi şarkıları çalan radyo, kısa süre zarfında da Adana’nın en çok dinlenilen radyo kanalı olmuştur. Radyo kanalının yayın akışı ise müzik yayınları, haber spor dalındadır. Radyo kanalının müzik türü ise karma müzik türüdür.

Maç saatlerinde maçlar canlı olarak naklen verilmektedir. Lokum Fm ayrıca Adana’nın canlı yayın aracına sahip ilk radyo kanalıdır. Türkiye’deki birçok önemli gelişmeyi canlı yayın aracı sayesinde anında duyurmuştur. Radyo, Van’dan İstanbul’a, Fethiye’den Mardin’e, Trabzon’dan Çanakkale’ye kadar 50’nin üzerinde şehir merkezinden yaptığı canlı yayınlarla Adana’da bir ilki gerçekleşmeyi bilmiştir. Sizlerde karışık formatta müzik dinlemeyi seviyorsanız bu radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.

Lokum Fm Frekans Bilgileri

Radyo 95.7 frekansı üzerinden Adana ve çevrelerinde canlı dinlenebilmektedir. Türkiye’nin birçok ilinde frekansa sahip olan radyo kanalı ister frekansı üzerinden canlı, isterseniz internet üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Lokum Fm İletişim Bilgileri

Atatürk Caddesi Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:15 No:1502 Seyhan / Adana
0322 459 68 16 – 0322 459 68 17
[email protected]
Radyo ile irtibata geçmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz. Veya sosyal medya araçları; Twitter, Facebook üzerinden radyo kanalına ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Karma müzik severlerin radyosu Lokum Fm yayın yaşamına tüm hızıyla devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!