Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Lüleburgaz Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Lüleburgaz Fm

Lüleburgaz Fm

Lüleburgaz Fm

Lüleburgaz Fm Hakkında Bilgiler

Lüleburgaz Fm, radyoculuğun geleneksel yapısını koruyan ancak modern radyoculuk faaliyetlerinde de bulunan Trakyalı’ nın en sevilen seslerinden biri olarak liste başı etmiş özel ve nadide bir yerel radyo kanalıdır. 92.4 Mhz yayın frekansı ile Kırklareli üzerinden radyo yayınları gerçekleştiren radyo kanalı, Türkçe karışık pop müziği tarzında yayınlar gerçekleştiren kanal, Kırklareli’ li radyo dinleyicilerinin uğrak radyo frekansları arasında gelmektedir.

Teknolojik gelişmelerin her geçen gün daha da çok yaşandığı günümüzde, bunun bilincinde olan ve bu doğrultuda girişimlerde bulunan Lüleburgaz Fm özellikle internet mecrasında sunduğu dinlenme olanağı sayesinde yerel bir radyo kanalı olmanın bir tık ötesine gidebilmiş ve sesini tüm Dünya’ dan Türkçe şarkılar çalan, Türkçe müzik seven dinleyicilere ulaştırmayı başarabilmiştir.
Hit Türkçe müziklere ve dillere destan olmuş en çok sevilen şarkılara kesintisiz yer veren Lüleburgazlı radyo, ritmini bir an olsun düşürmeden gerçekleştirdiği radyo yayınları sayesinde severek dinlenen bir radyo olmayı başarabilmiştir.

Online mecrada da aktif bir şekilde yer eden Lüleburgaz Fm, bu sayede sınırlı bir dinleyici profili aşarak, geniş kitlelere ulaşmayı başarabiliyor. Ulusal radyo yayıncılığı gerçekleştirmeyen bu radyo kanalı, internetteki etkin konumu sayesinde ulusal bir yayın frekansı almayı şu an için ertelemiş olarak karşımıza çıkıyor.
Özel radyoculuğun 90’ lı yıllarda girdiği ülkemize, özellikle RTÜK tarafından resmi izinlerin tanınması ile, pek çok radyo ve tv kanalı doğmuş; canlı ve getirisi yüksek yeni bir faaliyet alı doğmuştur. Bu alandan ciddi bir fayda sağlayan kanalların başında da Kırklareli’ nin sevilen radyosu gelmektedir.

Lüleburgaz Fm gibi Kırklareli ili üzerinden yayın gerçekleştiren bir diğer radyo kanalı da Radyo Soylu Fm’ dir. Soylu Fm’ de Türkçe pop müzik ve Türkçe karışık tarzda müzik yayınları yapmaktadır. Radyo 94.1 Mhz yayın frekansı ile yayınlar yapmaktadır. En hit şarkıları çalan bu sevilen yerel kanal, günden güne gelişen özel bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor.
Dilediğiniz an, dinleyebileceğiniz bu iki bölge radyosunu sitemiz üzerinden kesintisiz olarak takip edebilir, radyo kanallarına ait görüşlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Keyifli dakikalar.

Lüleburgaz Fm Frekans Bilgileri

Kırklareli 92.4 frekansı üzerinden kanalı canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de kanalı online dinleyebilirsiniz.

Lüleburgaz Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!