Buradasınız: Anasayfa » Klasik » Luxury Lounge FM

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Luxury Lounge FM

luxury lounge fm

luxury lounge fm

Luxury Lounge Fm Hakkında Bilgiler

Ülkemizdeki radyoculuk sektörü ile ilgili olarak genel görüş, belli başlı müzik türlerine odaklı olarak yayın yapıldığı yönündedir. Neredeyse radyoların tamamına yakını arabesk, pop, yabancı hit müzik gibi bilindik müzik türlerine odaklı bir şekilde yayınlarına devam etmektedir. Fakat ülkemizde faaliyet gösteren radyolar arasında Luxury Lounge FM alternatif bir müzik yayını yapıyor olmasıyla bilinmektedir.

Radyo, birçok kişinin bilmediği müzik türü üzerinden yayınlarına devam etmekte ve bu alanda oldukça başarılı işlerin altına imza atmaktadır. Bu sayede, günümüzde de farklı tarzları dinlemekten keyif alan geniş bir kitleye hitap ederek dinlenirlik oranında oldukça iyi sonuçlar elde etmektedir. Radyo kanalı ülkemizde ilk kez chill – out downtempo müzik türünden yayın yapan radyodur. Güncel olarak da alanında faaliyet gösteren tek radyo olma özelliğine sahiptir.

Luxury Lounge FM karasal yayın frekansı olarak 102.0’ı kullanmaktadır. Bunun yanı sıra Türksat 3A uydusu üzerinden Kablo TV aracılığıyla da yayınlarını dinleyenlere ulaştırmayı başarmaktadır. Aynı zamanda online olarak yayın yapan bir radyodur ve mobil uygulamalar sayesinde cep telefonlarında da rahatlıklı dinlenebilmektedir. Rahatlatıcı bir müzik türü olarak bilinen chill – out downtempo müzikler sakin yapısı ve insanın içine huzur enjekte eden özelliği sayesinde, özellikle yorucu günlerden sonra kafa dinlemek ve biraz sakinleşmek isteyenler için en iyi tercihlerden bir tanesi olarak gösterilebilir.

Luxury Lounge Fm Frekans Bilgileri

102.0 Frekansını takip ederek İstanbul üzerinden radyo kanalını canlı ve online dinleyebilirsiniz. Radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Luxury Lounge Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Luxury Lounge Fm’e resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!