Buradasınız: Anasayfa » Haber-Spor » Maçkolik Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Maçkolik Radyo

maçkolik radyo

maçkolik radyo

Maçkolik Radyo Hakkında Bilgiler

Maçkolik Radyo, Karnaval çatısı altında dijital spor içeriği sağlayıcısı Perform işbirliği ile yayın yapan bir radyo kanalıdır. Sporseverlerin uzun zamandır beklediği kaliteli spor radyosu an itibariyle sitemizde çalmaktadır. Radyo kanalı spor radyoları kategorisine, zengin içeriği ve özel canlı yayınları ile yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Bu radyo istasyonu ile tüm derbi maçlarını canlı ve online dinleyebileceksiniz. Fenerbahçe – Galatasaray, Beşiktaş – Fenerbahçe, Galatasaray – Beşiktaş ve Realmadrid – Barcelona gibi dünya derbilerinide bu radyo aracılığı ile kesintisiz dinleme keyfini elde edeceksiniz. Ayrıca Maçkolik Radyo‘ya spor dünyasının birçok ünlü ismi, programlara katılarak gündemdeki konular hakkında değerlendirmelerde bulunacak. İddaa yorumları canlı kuponlar ve tüm maç sonuçlarını bu radyo kanalı aracılığı ile öğrenebileceksiniz. Sizlerde bu değerli konukların değerli yorumlarını dinlemek ve spor hakkındaki görüş, öneri ve beklentilerinizi dile getirmek için radyo kanalını takipte kalın.

Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden bu radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz.

Maçkolik Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Sefik Bey Sk, Recep Peker Cd. No:1, 34724 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 338 65 55

Maçkolik Radyo Frekans Bilgileri

Dijital bir platform üzerinden yayın yapan istasyonun frekansı yoktur. Radyo sitemiz üzerinden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!