Buradasınız: Anasayfa » TSM » Karnaval » Makam Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Makam Radyo

Makam Radyo

Makam Radyo

Makam Radyo

Makam Radyo, Türk Sanat Müziği şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Radyo karnaval.com’un çatısı altında yer alan radyo kanallarından sadece biridir. Türk Sanat Müziği dalına yeni bir renk kazandıran radyo, 70’li 80’li ve 90’lı yıllara ışık tutmuş tüm Alaturka şarkıları arşivinde barındırmaktadır.
Bu radyo ile iç huzurunuzu dinleyecek ve keyifli bir gün geçireceksiniz.

Şüphesiz Alaturka şarkıların insan ruhu üzerindeki etkisi asımsanmayacak kadar fazladır. Sizlerde bu etkiyi görmek ve daha önce hiçbir yerde dinlemediğiniz Türk Sanat Müziği şarkılarını dinlemek için bizleri takip ediniz. Ayrıca android destekli cep telefonlarınız ile radyo kanalının yayın akışına yön verebilirsiniz. Tek yapmanız gerekn bilgisayarınıza ve cep telefonunuza Jelli uygulamasını indirmek.

Makam Radyo Frekans Bilgileri

Radyo yayın hayatını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Frekans ağı bulunmayan radyo kanalını cep telefonlarınızdan veya bilgisayarınızdan jelli uygulaması ile dinleyebilirsiniz.

Makam Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Email: [email protected]
Reklam: [email protected]
Türk Sanat Müziğine yeni bir Makam kazandıran Makam Radyo birbirinden değerli şarkılarını dinleyenleri ile paylaşmaya devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!