Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Masal Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Masal Fm

Masal Fm

Masal Fm

Masal Fm Hakkında Bilgiler

Masal Fm, internet üzerinden yayın yapan radyo kanallarından biridir. Birçok türü yayın akışında toplayan radyo karışık formatta yayın yapmaktadır. Öyleki Türkçe pop şarkı çalarken sıradaki şarkının Türkçe slow olma ihtimali yüksektir. Online radyoculuğa katkısı büyük olan Masal Radyo online hizmeti boyunca sadece dinleyici odaklı bir politika gütmüştür.

Online olarak yayın yapan radyo kanalları arasında en az karasal yayın yapan radyo kadar popülaritesi yüksek ve kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi elde etmiş olan Masal Fm başarının kolay olmadığını fakat başarı yolunda çok çalıştıklarını ve rakiplerinden önde olmak için elinden gelen herşeyi yaptıklarını göstermektedir.

Teknoloji ile doğru orantıda yayına yön veren kanal, dinleyenlerine yüksek kalitede bir yayın sunmaktadır. Birçok online yayın yapan kanallar bu kaliteye henüz erişememiştir. Reklam alanına büyük bir titizlik ile dikkat eden dinleyicisini bu alanda da düşünen radyo kanalı sözlü alandan daha çok sözsüz alana yer vererek dinleyenlerine müzik ziyafeti sunmaktadır. Radyo resmi internet sayfasında kurumsal bilgilere yer vermemiştir. radyodinlesem.net olarak radyo kanalı ile ilgili görüşlerimiz ve öngörülerimiz bunlardır.

Sizlerde online radyo keyfini kesintisiz bir şekilde sürmek istiyorsanız bizleri takip ediniz.

Masal Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo online olarak hizmet vermektedir.

Masal Fm İletişim Bilgileri

Email: [email protected]
Msn / Skype: [email protected]
Reklam Email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!