Buradasınız: Anasayfa » Rock » Yabancı » Max Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Max Fm

Max Fm

Max Fm

Max Fm

Max Fm, KBN yayın grubuna ait radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında; rock, pop-rock, akustik rock ve klasik rock şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı yayın akışını, Los Angeles program ofisi ve Ankara program ofisi, Avrupa ilişkileri ise, Londra ofisi tarafından yürütülen radyo kanalının müzik akışı da; Amerika ve Avrupa radyo listeleri, Ankara merkez ofisine ise telefon ve e-mail aracılığı ile iletilen dinleyici istekleri belirlenerek sürdürmektedir.

Max Fm‘de daha çok müziğe yer verilerek, radyo içerisindeki sözel bölümlere pek vakit ayrılmamaktadır. Ayrıca radyo kanalı dinleyenlerine canlı radyo dinleme dışında, gündemden önemli haber başlıklarını, kent haberlerini, kent trafiği, kent aktiviteleri, lise ve üniversitelerin aktiviteleri, ekonomi haberleri vede hava durumu aktarmaktadır. Tüm zamanların en popüler rock şarkılarını bu radyo kanalında kesintisiz dinleyebilirsiniz. Canlı canlı rock şarkılarını dinlemek ve sevdikleriniz ile paylaşmak için, radyo sitemizi takip edin.

Max Fm Frekans Bilgileri

95.8 frekans adresini takip ederek canlı rock şarkılarını dinleyebilirsiniz. Frekansdan verim alamayan dinleyicilerimiz, internet bağlantısı edinerek radyo kanalını online olarak bulundukları alan üzerinden dinleyebilirler.

Max Fm İletişim Bilgileri

Detaylı verilen iletişim bilgilerini kullanarak radyo kanalına ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0312 419 99 99 (pbx)
Faks: 0312 4170194
E-posta: [email protected]
Reklam rezarvasyonu için 0312 419 31 85 numaralı telefonu arayınız.
E-posta: [email protected]
Alternatif rock, pop rock, klasik rock şarkıların canlı canlı yer aldığı Max Fm yayın akışına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!