Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Yabancı » Maximusic
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Maximusic

Maximusic

Maximusic

Maximusic Hakkında Bilgiler

2 aralık 2013 tarihinde yayın yaşamına ilk adımını atan radyo kanalı, kısa süre zarfında büyük bir dinleyici kitlesine erişmiştir.
Radyo “Her Saat En Fazla Şarkı” sloganıyla yayın hayatına başlayan Maximusic! 99.4’de 90’lardan bugüne hem Türkçe, hem yabancı popüler şarkıları çalacaktır.. Tarkan, Maroon 5, Shakira, Sertap Erener, Justin Timberlake, Rihanna ve Göksel, Atiye dinleyeceğiniz şarkıcılardan sadece bazılarıdır.

Bu radyo kanalında en sevdiğiniz şarkıları yarıda kesen Dj ler olmayacaktır. Az laf çok müzik yer alacaktır. Radyo kanalı şarkıları ile İstanbul’un yaşam tarzını ve ritmini yansıtmaktadır. Yapılan geniş araştırmalar sonucu ortaya çıkan bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.
Aynı türde yayın yapan birbaşka radyo kanalı ise Number One Fm dir.

Maximusic Frekans Bilgileri

İstanbul’dan 99.4 frekansını takip ederek radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Veya internet üzerinden gerek cep telefonlarınızdan gerek bilgisayarlarınızdan dilediğiniz heryerde radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Maximusic İletişim Bilgileri

Stüdyo Adres : Ahi Evran Cad. No : 4 34398 Maslak ISTANBUL
Stüdyo Telefon : +90 (212) 335 00 00
E-mail Adresi : [email protected]
Yukarıda yer alan bilgileri kullanarak Radyo Maximusic’e ulaşabilir, görüşlerinizi ve isteklerinizi radyo kanalına iletebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!