Buradasınız: Anasayfa » Slow » Mercan Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Mercan Fm

Mercan Fm

Mercan Fm

Mercan Fm Hakkında Bilgiler

Mercan Fm, 101.5 Mhz yayın frekansı ile dinleyenlerine Trabzon ili üzerinden seslenen bir radyo kanalıdır. Radyo, Yerel yayınlar yapan bir Türkçe pop ve Türkçe slow müzik radyosudur.

Radyo Mercan Fm, 1993 yılından bu yana radyoculuk sektöründe faal olan bir radyo kanalıdır. Mercan Grup bünyesinde doğmuş ve gelişmiştir.
En iyi müzik eserlerini sunan bu Trabzon radyosu, özellikle Trabzonluların ham müzik dinlemede hem de gündeme ilişkin haberler almada sık sık dinlediği bir yerel radyo olma özelliği taşımaktadır.
Günümüzün en sevilen, en çok dinlenen Türkçe müzik eserlerini çalan bu radyo kanalı, alanında emin adımlarla, istikrarlı bir yayıncılık gütmektedir.
1994 yılında RTÜK’ün özel Tv ve özel radyoculuğa izin vermesi ile kurulmaya başlayan özel radyo kanalları özellikle internetin aktif olarak kullanılmasıyla büyüyüp gelişme kaydetmeyi başarmışlardır. Radyo Mercan Fm’de internet teknoloji yayınları sayesinde yükselişine yükseliş katmış sayılı yerel radyo kanalları arasında gelmektedir.

Günün her dakikası kesintisiz dinlenebilen Trabzonlu’ nun sevilen radyo kanalı Radyo Mercan Fm, sunduğu ilgi çekici ve eğlenceli radyo programları sayesinde dinleyenlerinin keyifli dakikalar geçirmesine olanak sağlıyor.
Türkçe pop müziği ve Türkçe Slow müzik tarzında radyo yayınları yapan bir diğer kanal da Radyo Seyhan’dır. Radyo Seyhan 103.3 Mhz radyo frekansı ile Adana ili üzerinden yayın gerçekleştiren bir l kanalıdır. Radyo kanalı yerel yayınları sunan bir radyodur. Ulusal olarak yayınlar gerçekleştirmemektedir. Adana ili ve Adana çevresinden yerel yayın frekansı ile sorunsuz dinlenebilen radyo kanalı, yüksek teknolojide sunduğu haber, söyleşi, Türkçe pop ve Türkçe slow müzikleri ile severek dinlenmektedir.

Mehmet’in Gezegeni, Belgin’in Bavulu Radyo Seyhan Fm’nin bilinen ve en çok sevilen iki radyo programı olarak dinleyicilere sunulmaktadır. Özellikle Mehmet’in Gezegeni, Kral Fm ortak radyo yayını ile ciddi bir dinleyici kitlesi olan ve en çok dinlenen radyo programı olarak karşımıza çıkmaktadır.
İnternet sayesinde her an dinlenme olanağı bulunan bu Türkçe pop ve Türkçe slow şarkı radyosuna sitemiz üzerinden kesintisiz erişim imkanınız mevcut. Radyoyu, radyo sitemizde yer alan il Radyoları kategorisinden dilediğiniz an takip edebilir, Mercan Fm’ ye ilişkin görüşlerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Mercan Fm Frekans Bilgileri

101.5 Trabzon ilinden Radyo Mercan Fm’i canlı dinleyebilirsiniz.

Mercan Fm İletişim Bilgileri

Forum Trabzon AVM Fener Kulesi Kat:2-3-4-5 TRABZON Tel: 0462 330 61 00 Fax: 0462 330 61 01

Mercan Plaza Fatih Cad. No:85 Eynesil/Giresun Tel: 0454 581 43 38 Fax: 0454 581 30 98

email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!