Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Mersin Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Mersin Fm

Mersin Fm

Mersin Fm

Mersin Fm

Mersin Fm, Mersin ilinin ilk özel radyo kanallarından biridir. Radyo dinleyenlerine arabesk fantazi şarkıları ve yer yer slow şarkılar çalmaktadır. Ayrıca dinleyenlerinden gelen istek şarkılar doğrultusunda da yayın akışına yön verilmektedir. Arabesk fantazi şarkılarının yeri şüphesiz biz dinleyenlerinde ayrıdır. Ve bu ayrıcalığı bizlere kazandıran ve arabesk fantazi radyoları arasında bu ayrıcalığı kazanan Mersin Fm başarıyıda beraberinde sürüklemektedir.

Geniş bir dinleyicisi olan arabesk fantazi radyolarının bir o kadar da geniş radyo kapasitesine sahiptir. Ve bu radyo kanalları arasında arabesk şarkıları kesintisiz bir şekilde dinleyiciye ulaştıran vede kendini tekrarlamayan, radyo kanalı yok denilecek kadar azdır. İşte bu kriterlerin tümünü sahip olan ve tamamen dinleyici odaklı yayını ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunan radyo kanalını sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Mersin Fm Frekans Bilgileri

104.6 frekansı ile dinleyenlerini karşısına çıkan radyo kanalı, Mersin ili ve çevrelerinde bu frekans doğrultusunda canlı dinlenebilmektedir. Farklı bir dinleme seçeneğide, internet üzerinden online olarak dinlemektir. Sizlerde internet üzerinden bulunduğunuz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Mersin Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalı ile temas kurmak ve önerilerinizi şikayetlerinizi iletmek için, aşağıdaki bilgileri kullanınız.
Tel : 0 (324) 233 66 55 / 0 (324) 237 27 27
Faks : 0 (324) 232 39 63
Adres : İstiklal Cad. Erden İşhanı No:20 MERSİN
E-mail : [email protected]
Arabesk ve damar şarkıları Mersin Fm ile canlı ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!