Buradasınız: Anasayfa » Dini » Mesaj Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Mesaj Fm

Mesaj Fm

Mesaj Fm

Mesaj Fm Hakkında Bilgiler

Mesaj Fm, dini tematik konuları işleyen bir internet radyosudur. Radyo kanalı 1994 yılında bu yana Kocaeli’ nin Gebze ilçesinden yayınlar gerçekleştirmektedir. Akıncılar Grup bünyesinde büyüyüp gelişmiş bir yerel radyo kanalıdır. 92.9 Mhz yayın frekansını kullanmaktadır.

Gece Yürüyüşü
Mehmet Sait Kürne Ve Mehmet Esmer Sunumuyla Helal Komedi
Ahde Vefa
Seyfettin Kürne Sunumuyla İlim Sohbetleri
Seadet-İ Dareyn
Hadimi Sunumuyla İki Cihanda Saadet
Vuslata Dair
Dost Kervanı

İstek Saati, Radyo Mesaj Fm’ nin birbirinden seçkin radyo programları arasında yer almaktadır. Radyo kanalı, dinleyenlerine sunduğu eğitici ve bilgilendirici bu programları sayesinde renkli bir yayın akışı elde etmeyi başarıyor. Öte yandan, geniş ve seçkin bir dinleyici kitlesini de bünyesinde katmayı başarıyor.

Mesaj Fm gibi dini tematik konular üzerine yoğunlaşan ve bu doğrultuda radyo yayınları yapan bir başka radyo kanalı da Radyo Semazen Fm’ dir. Radyo Semazen Fm, yerel ya da ulusal olarak faaliyet göstermemektedir. Bu radyo kanalı sadece online alanda yayıncılıklar gerçekleştirmektedir. Radyo Semazen, günün her saati internet üzerinden dinlenebilen, severek takip edilen, İslam dininin büyük bir titizlikle inceleyen, her geçen gün büyüyen bir radyo olma özelliği göstermektedir.
İslamiyet’ e ışık tutan yapıları ile dikkat çeken dini tematik radyo kanalları, özellikle internet mecrasının giderek etkinliğini artırdığı günümüzde, büyük gelişmeler kat ederek radyoculuk camiasında hatırı sayılır dinleyici ve takipçi kitlesi elde etmeyi başarmışlardır.

İnternet teknolojisinin alan ve zamandan bağımsız yayıncılıklara olanak sağlayan yapısı sayesinde, sadece belirli konulara yönelen, belirli bir hedef kitlesi olan tematik Tv kanalı ve radyo kanalının gelişmesi mümkün kılınmıştır. Günün her saati kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz ilahilere, İslam dinine ilişkin önemli bilgilere, ruhunuza huzur verecek keyifli sohbetlere dini yayınlar gerçekleştiren bu radyo kanalları ile kulak verebilirsiniz.
İnternetin olduğu her alandan, kesintisiz radyo dinleme keyfine varmak, yerel yayın yapan, ulusal arenada yer almayan radyo kanallarını takip etmek için sitemizi dilediğiniz an takip edebilir, radyo kanallarına ait görüşlerinizi, dileklerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Mesaj Fm Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden hizmet vermektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!