Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Metro Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Metro Fm

Metro Fm

Metro Fm

Metro Fm

Hakkında Bilgiler
Metro Fm, 14 Temmuz 1992’de “Radio Ga Ga” şarkısı ile yayın yaşamına başlayan bir radyo kanalıdır. Metro Fmaynı zamanda Türkiye’nin ilk özel ve yabancı müzik şarkıları çalan radyo kanalıdır. Uzan Grubu tarafında kurulan radyo kanalı, uzun yıllar bu Grup altında hizmet verdikten sonra TMSF’nin el koyması ile kısa süreli devletin eline geçmiştir. Eylül 2005’te düzenlenen ihale ile birlikte Kanadalı iletişim grubu Canwest’e 22.850.000 dolar bedelle satılmıştır. Sonrasında ise 2007 deki mali krizden etkilenen grup radyo kanalını satılığa çıkararak, Spectrum Medya’ya Metro Fm’i satmıştır. Ve o günden günümüze kadar radyo kanalı Spectrum Medya bünyesinde biz dinleyenlerine hizmet vermektedir.
Metro Fm yayın akışında Yabancı pop şarkılar ağırlıkta olmak üzere yer yer türkçe hit şarkılarada yer vermektedir. Metro Fm, kaliteli programcıları ve Dj’leri ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaktadır. Birbirinden popüler yabancı şarkılar Metro Fm top20 ve top40 listeleri ile dinleyenlerinin beğenisine sunulmaktadır.
Radyo kanalının programcıları;

Mustafa Kemal Pehlivan
Bertan Horasan
Mehmet Yankı Yönel
Kenan Sarıkaya
Uğur Şener

Metro Fm

Frekans Bilgileri
Metro Fm’in frekans adresleri aşağıda verilmiştir. 20’nin üzerinden karasal yayına sahip olan Metro Fm’i aşağıdaki frekans adreslerini kullanarak canlı dinleyebilirsiniz. Frekans adreslerinden verim alamayan radyo dinleyicileri internet üzerinden online olarak Metro Fm dinleyebilirler.
88.4 Malatya
88.8 Samsun
91.2 Diyarbakır, Sakarya
92.4 Bodrum
93.5 Balıkesir
95.2 Çorlu
96.0 Adana, Denizli, Tekirdağ
96.1 Marmaris
96.4 Fethiye
96.5 Zonguldak
97.2 Ankara, Bursa, Çeşme, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir
98.0 Alanya
98.2 Trabzon
98.9 Kayseri
102.6 Antalya, Edirne
103.1 Osmaniye
103.3 Göcek
103.7 Gaziantep, Şanlıurfa
104.0 Köyceğiz
108.0 Mersin

Metro Fm

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı resmi internet sayfası: https://metrofm.com.tr/
SMS :
Telefonunuzun mesajlar menüsünden yeni mesaj kısmına, mesajınızın başına METRO yazıp bir boşluk bırakıp mesajınızı yazıp 3717′e yollayabilirsiniz.
Metro Fm‘e yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca radyo kanalı Jelli Metro Fm uygulamaları ilede değişik formatlarda biz Metro Fm dinleyicilerinin beğenisine sunmaktadır

İletişim Adresleri ve Frekansları!