Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Metropol Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Metropol Fm

Metropol Fm

Metropol Fm

Metropol Fm

Metropol Fm, Almanya üzerinden türkçe pop şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo Almanya’dan tüm gurbetçilerimize türkçe şarkılar çalarak, onlara bi nebzede olsa gurbetçiliği unutturmaktadır. Radyo yayın akışında ağırlıkta olarak türkçe pop şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı prensip olarak; Türk adet ve gelenek göreneklerine uygun çerçevede yayın yapmaktadır.

Metropol Fm dinledikçe enerji dolacak ve en güncel en popüler şarkıları dinlemenin vermiş olduğu keyif ile huzur bulacaksınız. Günümüzde birçok türkçe pop radyosu varolmakla birlikte, bunların geniş radyo arşivi ve dinleyiciye olan saygı ve kuralları şüphesiz gözler önündedir. Bu gibi radyoları bi nebze unutturmak dinleyenleri bol şarkılar dinlettirmek ve dinleyenlerinden gelen isteklere anında cevap vererek tüm tabuları yıkmaktadır. Sizlerde bu keyifli radyo kanalını dinlemek için radyo sitemizi takip ediniz.

Metropol Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo internet üzerinden online olarak dinlenmektedir. Radyo kanalı karasal yayına geçtiği takdirde, sayfamız güncellenecektir. Radyo kanalını internet üzerinden her yerden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Metropol Fm İletişim Bilgileri

Telefon: +49 -0 30.217.970
Faks: +49 30217970 -20
E-posta: bilgi (at) metropolfm.de
Radyo İnternet Sayfası: www.metropolfm.de
Almanya başta olmak üzere tüm Türkiye’de büyük hayranlıkla dinlenilen Metropol Fm sorunsuz bir şekilde yayın yaşamına devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!