Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Mood Fm Akustik

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Mood Fm Akustik

Mood Fm Akustik

Mood Fm Akustik

Mood Fm Akustik Hakkında Bilgiler

Radyo Mood Fm, ” Ruh Haline Göre Radyo Dinle ” sloganı ile yayın hayatına 22 Temmuz 2013 tarihinde yayın hayatına adım atmıştır. Radyo başlangıçta 13 radyo ile yayın hayatına başlamış ve gün geçtikçe radyo sayısını arttırmıştır. Mood Fm Akustik bu radyo kanallarında sadece biridir. Radyo kanalı adında da anlaşılacağı üzere Akustik şarkılar çalan bir radyodur.

Akustik kategorisinde pek radyo kanalı olmamasına rağmen hızlı bir ivme kazanan bu kategori, beraberinde radyo kanallarınında açılmasına vesile olmuştur. Özelliklede son yılda artan Akustik şarkılar ve radyo dinleyenlerin Akustik şarkılara olan eğilimleri bu pastanın büyük bir kısmını oluşturmaktadır.

Sizlerde Akustik şarkıları farklı bir tad ve renkte kesintisiz dinlemek için sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz. Aynı türde yayın yapan bir diğer radyo kanalınıda Joytürk Akustik‘dir. Bu radyo kanalınıda linki takip ederek canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz.

Mood Fm Akustik Frekans Bilgileri

Radyo frekans adresi üzerinden yayın yapmamaktadır. Radyo kanalı dinleyenlerine internet üzerinden online olarak ulaşmaktadır.

Mood Fm Akustik İletişim Bilgileri

-Posta: [email protected]

Sosyal Medya
Facebook: https://www.facebook.com/moodfmcom
Twitter: https://twitter.com/moodfmcom
Radyo kanalına yukarıdaki mail adresi ve sosyal medya adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Mood Fm Akustik, tüm hızıyla yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!