Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Mood FM Efkar

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Mood FM Efkar

Mood Fm Efkar

Mood Fm Efkar

Mood Fm Efkar Hakkında Bilgiler

Ruh haline göre radyo, Mood Fm 13 kategorilik mood listesi ile ruhumuza hitap etmeye devam ediyor. Efkarın moodu Mood Fm : Efkar; aşk acısı çeken, çıkılmaz yollarda yürüyen, derdi dert edinen dinleyicilerin derdine devam bir kanal olarak karşımıza çıkıyor.
Rakı sofralarının vazgeçilmez elamanı, içini doya doya dökemeyenlerin iç sesi efkar şarkıların dinleyicileri her geçen gün artıyor. Eskiden daha çok

40 – 60 yaş arası erkek dinleyicilerin tercih ettiği bu müzik türü şimdilerde popüler bir hal almaya başladı. Gencinden yaşlısına , kadınından erkeğine hemen her kesin severek dinlediği bu damar şarkılara en güncel haliyle yer veren Mood Fm Efkar hızlı gelişen yapısı ve sadık dinleyici kitlesi ile dikkat çekiyor.

Orhan Baba’dan Müslüm Baba’ya baba şarkıları kesintisiz bulabileceğiniz; yaşamın zorluklarına, dertlerine, bulunamayan çıkış yollarına, karamsarlıklardan kaçış yoluna kısacası efkarına tercüman bu radyo kanalına internet bağlantısının olduğu her yerden ulaşmak mümkün; ayrıca bu kanalı https://radyodinlesem.net/mood-fm-efkar/ adresinden de 7/24 dinleyebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan bir diğer radyo kanalı ise Efkar’dır. Bağlantı adresini takip ederek Radyo Efkar‘ı buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Mood Fm Efkar Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden online olarak dinlenmektedir. Sitemizi takip ederek radyo kanalını kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Mood Fm Efkar İletişim Bilgileri

Posta: [email protected]
Sosyal Medya
Facebook: https://www.facebook.com/moodfmcom
Twitter: https://twitter.com/moodfmcom
Mood Fm Efkar’a yukarıdaki iletişim bilgileri çerçevesinde ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!