Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Karnaval » Mydonose Türk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Mydonose Türk

mydonose turk

mydonose turk

Mydonose Türk Hakkında Bilgiler

Mydonose Türk, Radyo Mydonoseden sonra Türkçe pop şarkıları ile hizmet vermeye başlamış bir radyo kanalıdır. Radyo karmavalın çatısı altında yayın hayatına başlamış be kemikleşmiş bir dinleyici kitlesini yakalamıştır. Yabancı formattaki şarkıları ile dinleyenlerini mest eden Radio Mydonose’un deneyim ve terübesi ile inşa edilen bu radyo istasyonu diğer türkçe pop radyolarından sıyrılarak farkını ortaya koymuştur.

Birçok radyo dinleyicisinin ilk izleniminde başarılı bir not alan ve dinleyicisinin istek öneri ve şikayetleri ile yakından ilgilenen bu radyo kanalı hızlı bir şekilde ilerlemeye ve dinleyicisi kitlesini arttımaya devam etmektedir. Canlı ve online dalda yayın yapan radyo istasyonunun sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.
Türkçe pop müziğin efsane tatlarını; Murat Boz, Hadise, İrem Derici, Mustafa Sandal ve nice değerli şarkıcıların değerli eserlerini bu radyo istasyonu ile dinleyebilecek hatta istek şarkılarda bulunabileceksiniz.

Farklı ve ultra güçlü ses özelliği ile mp3 tadında cızırtısız türkçe pop radyo dinleme ayrıcalığını ilk bu radyo istasyonu ile tadacaksınız. Henüz sizlerde bu başarılı radyo kanalı Mydonose Türk‘ü dinlemediyseniz sizleri buraya davet ediyoruz.

Mydonose Türk Frekans Bilgileri

106.5 frekansını takip ederek radyo istasyonunu canlı dinleyebilirsiniz. Frekansın çekmediği yerlerde radyo kanalını internet üzerinden online olarak takip edebilir ve dinleyebilirsiniz.

Mydonose Türk İletişim Bilgileri

Telefon: 312.4917440
E-posta: [email protected]
Görüş öneri ve destek için aşağıdaki mail adresini kullanabilirsiniz.
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!