Buradasınız: Anasayfa » Slow » Nostalji Türk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Nostalji Türk

Nostalji Turk

Nostalji Turk

Nostalji Türk

2009 yılında yayın yaşamına merhaba demiştir. Adından da anlaşılacağı üzere radyo kanalı Nostalji şarkıları çalmaktadır. 90’ların ve 80’lerin vazgeçilmez unutulmaz şarkıları bu radyo kanalında biz dinleyiciler için kesintisiz olarak çalmaktadır. Nostalji Türk yayın akışında unutulmaya yüz tutmuş şarkılara yer vermesi ve bu şarkıların tekrardan gündeme gelmesine vesile olması ile yeni nesillere örnek olmaktadır. 2009 yılından buyana belirli bir görüşe ve hitap şekline sahip olan radyo kanalı çizgisini bozmadan günümüze kadar gelebilmiş, ender radyo kanallarının arasındadır. Gerek çaldığı şarkılar gerek radyo arşivi bunların açık bir göstergesidir.
Sizlerde Nostalji şarkıları dinlemeyi seviyor, çocukluğunuza dönmeyi ve yüzünüzde küçük bir tebessüm bırakmayı diliyorsanız vede çocuklarınıza o senelerin şarkılarını aşılamak ve dinlettirmek istiyorsanız Nostalji Türk dinlemeye devam etmelisiniz. Nostalji Türk’ü sitemiz radyodinlesem.net‘dan kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Nostalji Türk İletişim Bilgileri

Radyo kanalı hakkında detaylı iletişim bilgisi şuanlık mevcut değildir. Gerekli iletişim bilgileri edinildiği takdirde sayfamız güncellenecektir.
Telefon: 0216 606 0123
Radyo resmi internet sayfası: www.turknostalji.com/‎

Nostalji Türk Frekans Bilgileri

Nostalji Türk‘ün frekans adresi yoktur. Radyo kanalı karasal yayına geçtiği takdirde frekans adresi sitemizde yer alacaktır. Radyo kanalı yayın yaşamını şimdilik internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Bulunduğunuz alan üzerinden internete bağlandığınız takdirde Nostalji Türk‘ü kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!