Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Oda Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Oda Fm

Oda FM

Oda FM

Oda Fm Hakkında Bilgiler

Oda Fm, güncel pop remix şarkılar çalan bir internet radyosudur. Bomba gibi şarkıları bu istasyonda bulacaksınız. Radyo yayın hayatını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Birçok kişinin internet üzerinden online bir şekilde radyo dinlediği şüphesiz aşikardır. Ve bu internet radyoları arasında göze ve kulağa hitap eden radyo kanalı sayısı ise oldukça azdır.

Radyo Oda Fm internet radyoları arasında bu eksikliği ortadan kaldırmak ve dinleyenlerine keyifli radyo keyfi sürdürmek için yayın yaşamına başlamıştır. Çizdiği yayın politikasından ödün vermeden başarılı bir şekilde günümüze dek gelen bu radyo kanalı 24 saat kesintisiz yayınıylada dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sizlerde remix şarkıları ve güncel pop şarkıları kesintisiz dinlemek istiyorsanız, radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını takip etmelisiniz.

Oda Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalını frekans adresi üzerinden yayın hayatını sürdürmemektedir. Radyo karasal yayın ağı edindiği takdirde frekans adresi siz değerli dinleyenlerimiz ile paylaşılacaktır.

Oda Fm İletişim Bilgileri

Radyo bünyesinde kurumsal iletişim bilgisi barındırmamaktadır. Radyo kanalına resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!