Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Öğüt Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Öğüt Fm

Öğüt Fm

Öğüt Fm

Öğüt Fm Hakkında Bilgiler

Düzce merkezli bir radyo istasyonu olan; Öğüt FM günümüzde kaliteli bir şekilde faaliyetlerine devam eden ender radyo istasyonlarından bir tanesidir. Kapsama alını içerisinde bulunan bölgelerde ciddi bir dinlenme oranına ulaşmayı başarmıştır ve bu oran başarılı işler sayesinde her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Radyo, yayın akışını belli bir müzik türüne endeksleyerek sürdürmekte ve bu sebeple de sadece belli bir kesime hitap etmektense çok daha geniş kitlelerin dikkatini çekebilmek adına karma Türkçe müzik yayını yapmaktadır. Gün içerisinde radyo kanalının yayınlarında yeri geldiğinde son dönemin en hit pop şarkısını dinleyebildiğiniz gibi bu şarkının hemen ardından efsane arabesk parçalardan bir tanesini de dinleme imkanına kavuşabiliyorsunuz.

1995 yılının mayıs ayında kurulan ve günümüzde Düzce’de en çok dinlenen radyo istasyonu olarak Radyo Öğüt FM hem karasal yayın frekansı üzerinden hem de internet üzerinden yayınlarına devam etmektedir. Geniş bir dinleyici kitlesine sahip olduğunu söylemek mümkündür. Karasal yayın frekansı olarak 102.0 frekansı kullanılmakta ve Düzce ile çevresi illeri kapsamaktadır.

Radyonun en çok dinlenen programları arasında “Atmaca Show” her sabah saatler 07:00’ı gösterdiğinde dinleyicisi ile buluşmakta ve yaklaşık olarak 4 saat boyunca yayınına devam etmektedir. Bunun yanı sıra “Meleğin Dünyası” programı samimi içeriği ile dinleyenlerin kalbini fethetmeyi başarmış ender programlardandır. Her gün saat 11:00 ile 13:00 arasında dinleyici ile buluşmaktadır.

Öğüt Fm Frekans Bilgileri

102.1 frekansını takip ederek Düzce ili ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de online olarak dilediğiniz heryerden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Öğüt Fm İletişim Bilgileri

Adres: Bolu Cad. İstiklal Sk. Adil Seven Çarşısı A blok Daire 5, Düzce
E-posta: [email protected][email protected][email protected]
Düzce’nin sevilen radyosu Radyo Öğüt Fm yayın hayatına kaldığı yerden devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!