Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Olay Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Olay Fm

Olay Fm

Olay Fm

Olay Fm

Olay Fm, Bursa ili üzerinde dinleyenlerine türkçe pop ve yer yer rock şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı Bursa’nın en çok dinlenilen radyo kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Sürekli radyo dinleyen biriyseniz özelliklede türkçe pop şarkı ağırlıkta dinliyorsanız, doğru yerdesiniz. Zamanın geçmek bilmediği iş günlerinde, can sıkıntısından patladığınız evinizde bu olumsuz enerjinizi üstünüzden alıcak ve sizleri hareketlendirerek pozitif enerji dolmanıza sebep olacak radyo kanalı Olay Fm aralıksız olarak yayın akışına devam etmektedir.

Sizlerin ve sevdiklerinizin severek dinlediği türkçe pop şarkıları, ve tüm zamanlara damgasını vurmuş pop şarkıları bu radyo kanalında dinleyebilirsiniz. Radyo hit şarkıları çalmakla yetinmeyip, eşsiz sohbet ve programları ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar aşılamaktadır. Sizlerde keyfinize düşkün ve radyo dinlemenin muazzam tadını yakından tatmak istiyorsanız sitemizi takibe alın.

Olay Fm Frekans Bilgileri

Radyo 90.5 Frekansı üzerinden Bursa’dan canlı dinlenebilmektedir. Bursa ilinden uzakta olan ve yurtdışında olan dinleyicilerimiz radyo kanalını, internet üzerinden online olarak dinleyebilirler.

Olay Fm İletişim Bilgileri

Ankara Yolu 11.Km Gürsu Kavşağı Bursa – Turkey
Tel: + 90 224 331 70 50 – Fax: + 90 224 331 70 53
[email protected]
Olay FM
Radyo ile irtibata geçmek isteyen dinleyiciler, yukarıdaki iletişim bilgilerini takip edebilirler. Bursa’nın sevilen radyosu Olay Fm, en hit şarkıları ile yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!