Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Öncü Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Öncü Radyo

Öncü Radyo

Öncü Radyo

Öncü Radyo Hakkında Bilgiler

Öncü Radyo, Düzce ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı, internet üzerinden yayın yapan bir online radyo kanalı olma özelliği taşımaktadır. Radyo Öncü’ de Türkçe pop müziğin eşsiz eserleri her gün dinleyicileri ile buluşuyor. Kanal, İnternet üzerinden yayın yaptığı için kesintisiz olarak alan ve zaman sınırı olmadan Dünya’ nın her yerinden dinlenebilmektedir.
Türkçe pop müziğin en hit şarkılarını canlı radyo dinleme olanağı ile kesintisiz sunan Düzceli radyo, Öncü Radyo, giderek büyüyüp gelişen bir internet radyosudur. En sevilen ve en hit pop müzik eserlerinin 7 gün 24 saat çalındığı kanalda keyifli dakikalar siz dinleyicilerini bekliyor. İnternet erişiminin olduğu her yerden erişim olanağı sağlayan kanal alanında faal diğer pek çok online radyo gibi online radyoculuk alanında var olma çabası güdüyor.

Ahlaki kural ve değerleri bir yayıncılık prensibi olarak benimseyen radyo kanalı; seviyeli, dürüst, bilgilendirici, eğlenceli programcılığı önemsiyor; bu çerçevede sektöründe var olma gayreti güdüyor. Temel yayıncılık değerlerini oldukça önemseyen kanal bu sayede çok dinleniyor.
İnternet sitesi vasıtasıyla sunduğu haber başlıkları ile de ciddi bir dinleyici kitlesi olan bu online radyoda sadece müzik değil, haber yayınları da oldukça önemli bir yer ediyor. Güncel, siyaset, ekonomi, eğitim, spor, sağlık ve çevre, asayiş haber, yerel haberler gün boyunca radyonun yayın akışı içerisinde ve internet kanalında yer alıyor. Öncü Radyo ve Televizyon, bünyesinde barındırdığı Seçkin çalışanları ile dikkat çekiyor

ÖNCÜ RADYO VE TELEVİZYON
ÖNCÜ YAYINCILIK REKLAMCILIK A.Ş
YÖN. KUR. BŞK.
Mukadder Deveci
HABER MÜDÜRÜ
İNTERNET EDİTÖRÜ
HABER MUHABİRLERİ
Seda Kaşkır
HABER SPİKERİ
MONTAJ
KAMERAMAN
İsa KELEŞ
Yavuz SEVER
KJ OPERATÖRÜ
Murat ELMALI
REKLAM MÜDÜRÜ
Şaban ÇAKIR

Abdullah YİĞİT kadrosu ile günden güne büyüyen Öncü Radyo, İnternet ağının olduğu her yerden kesintisiz dinlenebiliyor. Kanala ait görüş bildirmek, doyumsuz Türkçe pop müziğe erişme ve günün en önemli yerel, ulusal ve hatta Dünya’ ya ilişkin gelişmelerini kesintisiz dinleyebilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey bu gelişme gösteren internet radyosunuz sitemiz üzerinden takip etmek. Keyifli dinlemeler.

Öncü Radyo Frekans Bilgileri

Radyo dinleyenlerine internet üzerinden hizmet vermektedir. radyodinlesem.net üzerinden Öncü Radyo’yu dilediğiniz heryerden kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Öncü Radyo İletişim Bilgileri

Radyo kanalına “bu formu” doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!