Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Örnek Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Örnek Radyo

Örnek Radyo

Örnek Radyo

Örnek Radyo

Örnek Radyo, 06.02.1993 tarihinde yayın yaşamına ilk adımını atmış olan radyo kanalı ATATÜRK ilke ve devrimlerine bağlı , CUMHURİYET ‘ in temel niteliklerinden ödün vermeyen genç ve dinamik bir kadrosuyla 97.7 ve 97.9 frekanslarından başta MUĞLA Merkez ilçe olmak üzere DATÇA – KÖYCEĞİZ – KAVAKLIDERE – MARMARİS – ULA ve YATAĞAN ilçelerine ve bunlara bağlı yüzlerce yerleşim yeri ile AYDIN ve DENİZLİ illerine bağlı bazı ilçelerle onlara bağlı yerleşim birimlerinde, kesintisiz yayın yapmaktadır. Radyo kanalı yayın formatında, Arabesk Fantazi, Slow ve yer yer Yöresel Halk Türkülerine yer vermektedir.

Örnek Radyo dinleyicisine kaliteli bir yayın akışı sunmaktadır. Sizlerde karışık formatta radyo dinlemeyi seviyorsanız bu radyo kanalını takip etmeniz yeterlidir. Hiç sıkımayacağınız bu radyo kanalını radyodinlesem.net üzerinden online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Örnek Radyo Frekans Bilgileri

97.7 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsinizç Ayrıca internet üzerinden de online olarak dinlenebilmektedir.

Örnek Radyo İletişim Bilgileri

Radyo kanalına aşağıda yer alan kurumsal bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz.
Telefon Numaraları
0 252 212 36 32
0 252 214 33 67
SMS: Turkcell,Vodafone ve Avea hat kullanıcıları,
örnek yazıp boşluk bıraktıktan sonra mesajınızı yazıp 3834′e gönderebilirsiniz…
Karışık formatta canlı radyo dinlemeyi sevenler için muhteşem bir radyo kanalı olan Örnek Radyo yayın yaşamına tüm hızıyla devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!