Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Ortaca Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ortaca Fm

Ortaca Fm

Ortaca Fm

Ortaca Fm Hakkında Bilgiler

Ortaca Fm, Muğla’nın Ortaca ilçesi sınırları içerisinde kurulmuş ve 1992 yılından buyana faliyette olan bir radyo kanalıdır. ” Hayatın Tam Ortasında ” sloganı ile yayın hayatını sürdürmektedir. Radyo dinleyenlerine; Halk müziği, Türkçe pop, öz­gün, sanat müziği, fantezi, arabesk mü­zi­k oluşturmaktadır.

Birden fazla formatta yayın yapması radyo kanalını diğer radyolardan ayırmış ve radyo dinleyici sayısında artış göstermiştir. Muğla üzerinden radyo kanalı yayınladığı reklamlar ile birçok firma ve kuruluşuna yarar sağlamış. Beraberinde Muğla ekonomisine yarar sağlamıştır. Sizlerde bu şirin radyo kanalını dinlemek ve sevdiklerinize dinlettirmek istiyorsanız bizleri takip ediniz.

Ortaca Fm Frekans Bilgileri

89.6 frekansı üzerinden Muğla merkez ve çevre ilçelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Muğla ili dışında olan radyo dinleyicileri ise, internet bağlantısı ile diledikleri heryerden radyo kanalını online dinleyebilirler.

Ortaca Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Radyo resmi internet sayfasını ziyaret ederek radyo ile irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!