Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Osmancık Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Osmancık Fm

Osmancık Fm

Osmancık Fm

Osmancık Fm Hakkında Bilgiler

Osmancık Fm, Dilara Radyo ve Tv Yayıncılık A.Ş bünyesinde kurulmuş bir yerel radyo kanalıdır. Radyo istasyonu, Çorum’ un Osmancık ilçesi üzerinden radyo severlere seslenmektedir. Radyo kanalı, yerel yayın frekansı 106.0 Mhz ile radyoculuk alanında faaliyet göstermektedir. Radyo kanalı, başta arabesk müzik tarzı olmak üzere karışık Türkçe pop müzik eserlerini çalan bir radyo kanalıdır.
Türkçe müziğin en sevilen örneklerini müzik sever tüm radyo dinleyicilerine kesintisiz çalan radyo Osmancık Fm, günün her saati müzik yayınları gerçekleştirmektedir.

Sevilen arabesk şarkılarını değerli dinleyicilerine en iyi müzik kalitesinde ve en seçkin eseler ile aktarmayı hedef edinen radyo kanalı, genç ve dinamik ekimi sayesinde faaliyet gösterdiği alanda en etkin şekilde var olmayı hedef edinmiştir.
Halil İbrahim Söylemez, Ömer Faruk Söylemez ve Abdulkadir Söylemez eşliğinde yürütülen çalışmalar sayesinde Radyo Osmancık Fm, her zaman ilerleyen bir yerel radyo kanalı olmayı başarabilmiştir.
Aralıksız ve keyif dolu radyo programları sayesinde Çorumlular’ ın severek takip ettiği bu radyo kanalı, dinleyenlerine eğlenceli dakikalar sunuyor. Radyo kanalı, eğlenceli yayın akışı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran ender radyo kanalları arasında geliyor.

Radyo Osmancık Fm Günlük Yayın Akışı Listesi :
08:00 : Osmancık FM Haberler
08:10 : Türküler
09:00 : Çorum-Osmancık Haberler
09:20 : Türküler
10:00 : Osmancık FM Haberler
10:05 : Pratik Bilgiler (Canlı Yayın)
11:00 : Çorum-Osmancık Haberler
11:20 : Türk Halk Müziği
13:00 : Çorum-Osmancık Haberler
13:20 : Pop Müzik
14:00 : Osmancık FM Haberler
14:10 : Pop Müzik
15:00 : Osmancık FM Haberler
15:10 : Pop Müzik
19:00 : Maximum Show (Canlı Yayın)
21:00 : Mavi Geceler (Canlı Yayın)
23:00 : Pop-Slow Müzik

Evde, arabada; işte, tatilde…Günün her anı, her dakikası 106.0 Mhz yayın frekansı ile Çorum ili üzerinden Osmancık Fm’ in eşsiz ritmine kulak verin. İnternet ortamından da online olarak dinlenebilen Çorumlu’ nun bu çok yönlü radyo kanalını, sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz ve yüksek kalitede yayınlar sayesinde dinleyebilirsiniz. Radyoya ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşmayı sakın unutmayın, keyifli dinlemler.

Osmancık Fm Frekans Bilgileri

Çorum Osmancık üzerinden 106.0 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!