Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Osmanlı Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Osmanlı Fm

Osmanlı Fm

Osmanlı Fm

Osmanlı Fm

Osmanlı Fm, Halk müziği, Türk Sanat Müziği ve Karadeniz şarkıları çalan radyo kanalıdır. Yöresel Halk Türkülerinin ve Karadeniz şarkılarının en seçkin ve en çok dinlenilenlerine, yayın akışında yer vermektedir. Ve radyo kanalı 6 Ekim 1994 yılından itibaren yayın akışını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Radyo 7 Kw lık bir güç ile tüm Marmara Bölgesinden canlı olarak dinlenebilmektedir. Ve gün geçtikçe Osmanlı Fm teknolojik imkanları daha iyi kullanmakta, dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunmaktadır. Karışık türde radyo dinlemeyi seven herkesin rahatlıkla dinleyebileceği radyo kanalın yayın formatı daha çok şarkı ağırlıklıdır. Ve bu özellik radyo kanalını diğer radyo kanallarından ayıran en önemli özelliklerin başında gelmektedir. En yeni en popüler şarkıları bu radyo kanalında dinleyebilirsiniz.

Osmanlı Fm Frekans Bilgileri

103.0 frekansı üzerinden tüm Marmara Bölgesinden kesintisiz olarak dinlenebilir. Radyo karasal yayın ağını genişlettiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Ayrıca radyo kanalını sitemiz üzerinden ve radyo kanalının resmi sitesinden online olarak heryerden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Osmanlı Fm İletişim Bilgileri

Adres: Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Meydanı Emirağa Avm, 34245 İstanbul
Telefon (0212) 614 6191
E-posta [email protected]
Radyo resmi internet sayfası: https://www.osmanlifm.com.tr
Radyo kanalına ulaşmak için, yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ediniz. Osmanlı Fm karışık türde radyo dinleyenlerinin beğenerek takip ettiği radyo kanalıdır. Osmanlı Fm radyonun kesintisiz adresi

İletişim Adresleri ve Frekansları!