Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Ostim Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ostim Radyo

Ostim Radyo

Ostim Radyo

Ostim Radyo

Ostim Radyo, 2002 yılında Ankara’da yayın hayatına başlamıştır. Radyo yöresel halk türküleri çalmaktadır. ” Türkülere Can Veren Radyo” sloganı ile rakipleri arasında yerini almıştır. Radyo kanalı sadece radyo dinlettirmek dışında dinleyenlerini bilgilendirmek, türk örf adet ve gelenek göreneklerini pekiştirme çabası içindedir. Anadolu kültürünün kaybolmaya yüz tuttuğu günümüzde, bu kültürü tekrardan canlandırmak ve yeni kuşağa aşılamak için Ostim Radyo, tüm ekibi ile çalışmalarını büyük bir titizlik ile sürdürmektedir.
Türkülere gönül vermiş dinleyiciler olarak, bu radyo kanalında dilediğiniz tüm yöresel halk türkülerini bulabilir ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Türkü dinlemenin sorunsuz adresi olan radyo kanalı bomba gibi bir hızla dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Ostim Radyo Frekans Bilgileri

96.0 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. 96.0 frekansından verim alamayan ve radyo kanalı ile irtibat edinemeyen dinleyiciler, internet üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirler. Radyo kanalı geleneksel motifleri modern biçimlerle harmanlandığı, çağdaş bir radyo kanalıdır.

Ostim Radyo İletişim Bilgileri

Adres :100. Yıl Bulvarı 101/A Ostim / ANKARA
Telefon :0 312 425 35 35 Pbx – 354 80 33
Fax :0 312 354 90 28
E-Posta :[email protected]
Geleneksel ve modern çizgilerin harmanladnığı Ostim Radyo 24 saat kesinitisiz olarak yayın yapmaya devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!