Buradasınız: Anasayfa » Slow » Öz Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Öz Fm

Öz Fm

Öz Fm

Öz Fm Hakkında Bilgiler

Öz Fm, 99.3 Mhz yayın frekansı ile dinleyicilerine yerel olarak seslenen bir radyo kanalıdır. Radyo Kırklareli ilinden yayınlar gerçekleştirmektedir. 24 Aralık 1991 yılında kurulmuştur. Radyo Öz Fm, Kırklareli ilinin ilk özel radyo kanalı olma özelliği taşımaktadır. Radyo kanalı 1991 yılından bu yana yerel radyoculuk arenasında etkinliğini sürdüren bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkçe karma müzik tarzında yayınlar yapmaktadır. Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar başta olmak üzere ara ara arabesk ve fantezi müzik eserlerine yer veren Radyo Öz Fm, geniş bir müzik arşivine sahip seçkin bir yerel radyo kanalıdır.

24 Aralık 1906 yılında radyoculuğa dair önemli gelişmelerin kayıt edildiği bir gün ile aynı tarihte kurulan radyo, bu özelliğinden güç alarak, radyoculukta emin adımlarla ilerlemeyi sürdürmektedir. Yerel arenada 23 yıldır etkinliğini sürdüren Kırklareli’ nin bu çok yönlü kanalı, ilerleyene dönemlerde daha da kuvvetli bir radyo kanalı olarak ayakta kalmayı hedefliyor.
İnternet sitesi vasıtasıyla sadece radyo yayınları yapmanın ötesine gitmeyi başarabilmiş sayılı yerel radyo kanalları arasında gelen Öz Fm, sunduğu seçkin ve objektif haber başlıkları sayesinde alanında ve çevresinde saygın bir radyo kanalı olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Güne ve gündeme dair pek çok konuda tarafsız haber içeriklerini dinleyenlerine ve site takipçilerine ulaştırmayı ilke edinmesi sayesinde zorlu ve eleyici bu sektörde dimdik ayakta kalmayı başarabilmiştir.

Dinleyici destekli bir yayın akışı bulunan Radyo Öz Fm, bu özelliği sayesinde dinleyicilerinden gelen istek şarkıları çalan ve dinleyicilerinin görüşlerini önemseyen bir radyo kanalı olarak severek dinleniyor.
Kırklareli halkının Türkçe pop müzik ve Türkçe slow müzik dinlemek adına sık sık ziyaret etikleri bu kanalda enerjisi ve ritmi yüksek en güzel şarkılar aralıksız çalınıyor. İnternet ağı olanaklı yayınlar sayesinde sadece 99.3 Mhz yayın frekansı ile yerel olarak değil, online radyo dinleme olanağı sayesinde sınır ötesi de dinlenebilen bu kanalda en yeni ve en güzel Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar siz dinleyenleri ile buluşuyor. İnternet bağlantınızın olduğu yer alandan sorunsuz ve yüksek kalitede yayınlar sayesinde dinleyebileceğiniz bu kanalı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Slow tarzda yayın yapan “Slow Türk“‘üde buradan canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Öz Fm Frekans Bilgileri

Kırıkkale :99.3 frekansı üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz.

Öz Fm İletişim Bilgileri

Reklam: 0(318) 218 3166
İstek: 0(318) 224 5611
Sms: 0(544) 271 1371
Fax: 0(318) 224 9835
Adres: Yenidoğan mah.Bankalar cad. No:6/2 Kırıkkale – Türkiye
Msn/Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!