Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Özlem Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Özlem Fm

Özlem Fm

Özlem Fm

Özlem Fm Hakkında Bilgiler

Özlem Fm, 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren sağlam adımlarla ilerleyen radyo istasyonu, tarih 2008′i gösterdiği sırada yönetim değiştirerek daha gelişmiş haliyle işe koyulmuştur. Çok daha iyi programlar ve ekip ile kararlı bir şekilde ilerlemeye başlamıştır. Her geçen gün dinleyici kitlesini artıran Özlem FM, günümüzde oldukça iyi bir yere gelmeyi bilmiştir.

Tüm bu çalışmaların yanında, güncel haber ve olayları da bu radyo kanalı tarafından öğrenebilirsiniz. Karasal olarak 101.0 FM frekansı üzerinden ulaşabileceğiniz radyo kanalı, Erbaa, Taşova, Amasya, Merzifon, Çorum, Niksar, Reşadiye, Almus, Tokat gibi bölgelerde uydu üzerinden dinlenebilmektedir. Ayrıca tüm köy ve kasabalara yayın ulaşabilmekte ve takip edilebilmektedir.

Tüm arabesk fantazi müzik tutkunlarını ve türkü sevdalılarını Özlem Fm’e bekliyoruz… Aynı türde bir başka radyo kanalı ise Radyo 80‘dir…

Özlem Fm Frekans Bilgileri

101.0 frekansı üzerinden radyo kanalını; Erbaa, Taşova, Amasya, Merzifon, Çorum, Niksar, Reşadiye, Almus, Tokat üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Frekans üzerinden verim alamayan veya bu iller dışında olan radyo dinleyicileri ise, internet bağlantısı ile bulundukları yerden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Özlem Fm İletişim Bilgileri

Adres: CUMHURİYET MAH. KAYMAKAM ALİ HAYDAR ÖNER CAD. NO: 8 KAT: 3 / Erbaa Tokat
Telefon: 0356 461 50 29
GSM: 0532 440 72 89
E-Posta: [email protected]
Özlem Fm ile doyumsuz müzik keyfini sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sürebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!