Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Pati Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Pati Fm

Pati Fm

Pati Fm

Pati Fm

Pati Fm, 7 aylık bir alt yapı ve toplamda 6 gönüllünün emeği ile radyo kanalını hayvanseverlerle buluşturduk.
Radyo kanalını hayata geçirirken tek amaç; kayıp kedi ve köpek bildirimleri, yaralı ve acil müdahale gerektiren kedi yada köpeklerin (sahipli sahipsiz) ihbarlarının geniş kitlelere acilen duyurulmasını sağlamak olmuştur. Ayrıca radyo kanalında her hafta bir hayvan sever konuğun yanısıra birde veteriner konuk ağarlamayı hedeflemektedir.

Aydın Hayvan Dostları Derneği Başkanı Fırat Sert, Pati Fm‘in kurulmasına ve yayın hayatına başlamasına katkıda bulunan tüm gönüllü hayvanseverler; Nejla Akkaya , Buğra Bilecen, Seren Çümen, Sema Ayhan ve Gülcan İnce’ye teşekkür etmiştir.

Yerel kanal olarak kurulan Aydın ve ilçelerden 105.7 frekansından dinlenecek olan Pati Fm, ayrıca derneğin uzun çalışmaları neticesinde , tablet bilgisayarlardan, Android cihazlardan, internet üzerinde tüm Dünya’ya yayın yapabilecekdir. Radyo kanalından elde edilecek olan reklam gelirleri, barınak ve sokak hayvanlarına aktarılacaktır.
Sizlerde bu radyo kanalını dinlemek ve yardımda bulunmak istiyorsanız radyo sitemizi takip ediniz.

Pati Fm Frekans Bilgileri

105.7 frekansı üzerinden Aydın ili ve çevre yerlerden radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Ayrıca Dünya’nın neresinde olursanız olun internet üzerinden online olarakda radyoyu dinleyebilirsiniz.

Pati Fm İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgisi elimizde yer almayan Pati Fm’e resmi internet sayfası veya sosyal medya araçları üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!