Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Pendik Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Pendik Radyo

Pendik Radyo

Pendik Radyo

Pendik Radyo Hakkında Bilgiler

Türkiye’de çok sayıda radyo kanalı bulunuyor. Bu radyo kanalları içinde kaliteli bir şekilde yayın yapanlar ise diğerlerine nazaran daha da bir değerli hal alıyor. Bunun yanı sıra çok sayıda radyo kanalının olması, sektörde kaliteyi aşağıya çekmekte ve sektörü kötü etkilemektedir. Fakat radyoculuk sektöründe online bir internet radyosu olarak faaliyet gösteriyor olsa da, Pendik Radyo gibi kaliteli radyoların varlığı herkes açısından sevindirici bir durumdur. Pendik merkezli bir radyo kanalı olarak özellikle İstanbul ili ve çevresinde ciddi bir şekilde dinlenir hale gelmeyi başarmıştır.

Radyonun henüz yeni sayılabilecek bir geçmişi olsa da, kısa sürede beklentilerin çok ama çok üzerinde bir başarı yakalayan radyo, elde ettiği başarıyı da her geçen gün biraz daha geliştirmektedir.
Pendik Radyo gibi kaliteli bir radyonun en büyük handikabı olarak karasal yayın frekansı olmaması gösterilebilir. Böylesine iyi işlerin altına imza atan bir radyonun, sadece online bir şekilde yayın yapması en büyük eksikliklerden birisidir.

Ağırlıklı olarak Türkçe Pop parçalarına yer veren radyo bu sayede hızlı bir şekilde dinleyici kitlesini geliştirmeyi başarmıştır. Radyonun başarısının altında Kaan gibi kaliteli bir programcının varlığından söz etmek mümkündür. Kaan, haftanın her günü saatler 18:00’ı gösterdiğinde mikrofonun başına geçmekte ve günün konusu çerçevesinde dinleyicilerden gelen mesajlarla harmanlanmış bir program sunmaktadır.

Pendik Radyo Frekans Bilgileri

Pendik Radyo’nun frekans adresi yoktur. Radyo internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.

Pendik Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Batı Mah. Cavitpaşa Sk. No:5-5 D:3 Pendik / İstanbul
Telefon: +90 216 483 0 360
Email: [email protected]
Pendik Radyo İstanbul’un sevilen radyosu…

İletişim Adresleri ve Frekansları!