Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Piramit Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Piramit Fm

Piramit Fm

Piramit Fm

Piramit Fm

Piramit Fm 1992 yılında İzmit’de yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Başarılı bir şekilde seneleri atlatan radyo kanalı günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmiştir. Radyo kanalının altyapısından geldiği üzere, kendini yenilen ve daima yeniliğe aç olan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında ise slow şarkılara ve yer yer türkülere yer vermektedir.

Belirli bir dinleyici kitlesi olmayan, yediden yetmişe herkesime hitap eden ve hitap ettiği kesimin övgüsünü ve beğenisi alan bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinleme tutkunların sürekli ziyaret ettiği bu radyo kanalı, çizgisini ve duruşunu koruyarak yayın yaşamını ilerletmektedir. Siz değerli radyo dinleyicilerinin takip etmek isteyipde edemediği bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Piramit Fm Frekans Bilgileri

100.3 frekansını takip ederek İzmit ili ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca internetden Dünya’nın herbir köşesinden radyo kanalını online olarakda dinleyebilirsiniz.

Piramit Fm İletişim Bilgileri

Ömerağa Mah. Şahabettin Bilgisu Cad. 2.Vakıf İşhanı No:93 Kat:6 D:11 İzmit- KOCAELİ
Telefon +90 262 331 93 93
Faks +90 262 323 60 48
Stüdyo Telefon +90 551 239 04 04
E-Posta [email protected]
İzmit’in sevilen radyo kanalı , biz dinleyenlerine mp3 kalitesinde yayın sunabilmek için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!