Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Karnaval » Pop 90

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Pop 90

Pop 90

Pop 90

Pop 90 Hakkında Bilgiler

Pop 90, 90’lı yılların unutulmaz şarkılarını biz dinleyicilerine sunan bir karnaval radyosudur. Radyo istasyonu 90’lı yıllara damgasını vurmuş tüm şarkıları ile dinleyenlerine kesintisiz radyo dinleme keyfi sunmaktadır. Nostaljinin büyük izlerini taşıyan ve yüzünüzde küçük de olsa bir tebessüm bırakacak bu istasyon birçok online radyo yayını yapan kanaldan sıyrılmaktadır.

Radyo Pop 90 kesintisiz ve reklamsız yayını ile kısa sürede kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi yakalamıştır. Tüm sosyal medya araçlarınız üzerinden rahatça paylaşabileceğiniz bu radyo kanalını internet bağlantısının olduğu her nokta üzerinden sitemiz radyodinlesem.net ve birçok online radyo dinleme platformunda istasyonu dinleyebilirsiniz.

90’lı yılların efsane şarkcıları; Kayahan, Nilüfer, İbrahim Tatlıses, Bendeniz, Cartel ve nice sanatçıların eserlerini bu radyo aracılığı ile dinleyebileceksiniz. Ayrıca diğer karnaval radyolarını bağlantı linkinden canlı dinleyebilirsiniz.

Pop 90 Frekans Bilgileri

Dijital bir radyo kanalı olan 90 Radyo sadece internet üzerinden online hizmet vermektedir. Radyo istasyonunu dijital radyo dinleme sitelerinden takip edebilirsiniz.

Pop 90 İletişim Bilgileri

karnaval(nokta)com üzerinden radyo istasyonuna ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!